TeamViewer دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرد

اخبار فناوری پایگاه خبری صدای معتمد – گزارشات دریافتی حاکیست شرکت آلمانی TeamViewer  دسترسی کاربرانی را که با آی پی ایران قصد استفاده از این نرم افزار را دارند مسدود کرده است.

TeamViewer دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرد

این توسعه دهنده نرم افزار تعمیر، کنترل و هدایت از راه دور کامپیوتر از روز گذشته دسترسی کاربرانی را که از آی پی ایران استفاده می‌کنند را مسدود کرده است.

کاربران ایرانی که قصد استفاده از این نرم افزار را دارند وقتی به سایت این شرکت مراجعه می‌کنند با این پیام مواجه می‌شوند:

TeamViewer به آن دسته از کشورهایی که فروش محصول یا پشتیبانی و ارائه‌ی هرگونه‌ خدمات به آن‌ها منجر به نقض قوانین صادرات اتحادیه‌ی اروپا یا ایالات متحده‌ی آمریکا توسط این شرکت شود یا به هر نحو ارائه‌ی خدمات به آن‌ها مطابق قوانین سیاست خارجی اتحادیه‌ی اروپا یا قوانین صادرات آمریکا ممنوع باشد، سرویس‌دهی نمی‌کند.

TeamViewer دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرد
TeamViewer دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرد

از برخی مناطق کشور گزارش شده است که کاربران بعضی از سرویس دهنده‌‌‌های اینترنت در استفاده از این نرم افزار مشکلی ندارند.

نرم افزار  TeamViewer  ابتدا تنها در صورت خرید برای افراد قابلیت استفاده داشت ولی چندی است افراد با دانلود و نصب این نرم افزار می‌توانند به راحتی از امکانات آن استفاده کنند.

نحوه کارایی این نرم افزار به این صورت است که دو کاربر کامپیوتر می‌توانند با نصب  و استفاده  آن برروی دستگاههای خود به شکلی به کامپیوترهای یکدیگر دسترسی داشته باشند که یک کاربر تصویر مانیتور کاربر دیگر را مشاهده کرده و به تمامی‌اطلاعات موجود در دستگاه دسترسی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید