AFC و تمجید از مهاجمین فوتبال ایران

پس از پایان دور دیگری از مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره آسیا، تیم ملی فوتبال ایران توانست با عملکردی مناسب مقابل سوریه و عراق به برتری دست یابد و با اقتدار صدرنشین گروه شود.
به همین مناسبت در کنفدراسیون فوتبال آسیا  AFC یادداشتی در تمجید از تیم ملی فوتبال ایران چاپ شده که در خلال آن به قدرت خط تهاجمی فوتبال کشورمان اشاره و نوشته شده تیم دراگان اسکوچیچ علاوه بر اینکه در خط دفاعی فوق العاده ظاهر شد و توانست در 2 بازی اول خود کلین شیت به ثبت رساند، در خط حمله نیز یک نمایش فوق العاده از خود به جا گذاشت.

در ادامه یادداشت AFC می خوانیم: با اینکه سردار آزمون در بازی نخست مقابل سوریه حضور نداشت ولی علیرضا جهانبخش توانست گل بسازد و 3 امتیاز بازی را برای ایران بدست آورد. با بازگشت آزمون به ترکیب، خط حمله تیم ملی ایران یک بعد دیگر نیز بدست آورد و توانست مقابل عراق به برد 3 بر صفر فوق العاده دست یابد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC همچنین از عملکرد درخشان این 3 مهاجم در عرصه باشگاهی نیز تمجید کرد و نوشت که علیرضا جهانبخش در تیم باشگاهی خود یعنی فاینورد، آزمون در زنیت و طارمی در پورتو همه جزو مهاجم برتر تیمشان هستند و مربی کروات تیم ملی ایران فرمول مناسب برای پیشرفت این خط حمله پیدا کرده است. این تیم در اندیشه این است که خود را به جام جهانی 2022 قطر برساند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید