تارتار: در فوتبال حرفه‌ای همه به حق حقوق‌شان می‌رسند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی تارتار پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد این که اصلی‌ترین مشکل این باشگاه پرداخت مطالبات برانکو است، گفت: فیفا با کسی شوخی ندارد. مطمئنا اگر تصمیمی بگیرد آن را عملی می‌کند. برانکو حتی برای فوتبال ایران خیلی زحمت کشید.

مهدی تارتار افزود: پرسپولیس قبل از او شرایط سختی را دنبال می‌کرد و وضعیت خوبی نداشت. با آمدن برانکو اتفاقات خوبی برای پرسپولیس افتاد، نباید زحمات او را نادیده بگیریم. به نظر من اولویت برانکو است، درست است که او خارجی است اما باید قدردان زحماتش باشیم.

وی افزود: از همه مهم‌تر این است که ممکن است در معرض خطر قرار بگیریم و اگر پولش پرداخت نشود هر اتفاقی ممکن است بیفتد. ما ایرانی هستیم و می‌توانیم صبور باشیم. شرایط اقتصادی کشورمان بغرنج است ولی باید اولویت‌بندی کنیم. در حال حاضر رفع مشکل برانکو مهم‌ترین مسأله در باشگاه است. امیدوارم مدیریت در کنار تلاش‌های خودش این مشکل را هر چه زودتر رفع کند.

تارتار در مورد این که بازیکنان پرسپولیس نسبت به دریافت مطالباتشان اعتراض دارند، گفت: بازیکنان تیم واقعا تا الان شرافتمندانه عمل کردند. مطمئن هستم بعد از این هم شرایط تیم را در نظر می‌گیرند. آنها هر طور شده به حق و حقوق‌شان می‌رسند. دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

او ادامه داد: امروز در فوتبال حرفه‌ای همه به حق حقوق‌شان می‌رسند اما شرایط برانکو به جایی رسیده که اگر بخواهیم تیم آسیب نبیند، باید مشکلش را مرتفع کنیم. همه بازیکنان از جمله دو بازیکن خارجی یعنی بشار و رادو تعصبشان را نشان دادند اما باید مقداری صبور باشند تا مشکلات مرتفع شود.

تارتار در مورد پیشنهاد فدراسیون برای هدایت تیم ملی جوانان اظهار داشت: صحبتی با یکی از مدیران فدراسیون برای تیم جوانان داشتم. از او تشکر کردم. احساس کردم در شرایط فعلی با توجه به مشکلاتی که وجود دارد برای خودم بهتر است که در یک تیم باشگاهی فعالیت کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید