ابهام در وضعیت قرارداد بازیکنان پرسپولیس

در شرایطی که لیگ بیستم با قهرمانی سرخپوشان به اتمام رسید اما هنوز وضعیت خیلی از بازیکنان برای ادامه همکاری با پرسپولیس مبهم است.

در پایان فصل قرارداد بازیکنانی نظیر مهدی شیری، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری و محمدحسین کنعانی زادگان به اتمام رسید و همان ابتدا کنعانی‌زادگان از جمع سرخپوشان جدا شد و به الاهلی قطر پیوست.

این در شرایطی است که مسوولان باشگاه از نیم فصل دنبال تمدید قراردادها بودند اما هیچ کدام در طول فصل عملی نشد تا این نگرانی بین هواداران وجود داشته باشد که دیگر بازیکنان مانند کنعانی زادگان پرسپولیس را ترک کنند.

دیگر بازیکنی که هواداران به شدت پیگیر تمدید قرارداد او هستند، احمد نوراللهی است. این بازیکن در طول فصل پیشنهادات بسیار خوب مالی از قطر را رد کرد. او بلافاصله پس از لیگ با حضور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که پیشنهاد ۶۰ میلیاردی را برای ادامه همکاری با پرسپولیس رد کرده اما هنوز این تمدید قراردادها نهایی نشده است.

نوراللهی اما در همین راستا شنیده می‌شود که با دو پیشنهاد جدی از امارات مواجه شده است و به زودی قرارداد این بازیکن با تیم اماراتی نهایی خواهد شد. با توجه به این موضوع او و پرسپولیس به نظر می‌رسد که به خط پایان نزدیک شده اند.

با این وجود مذاکرات باشگاه برای تمدیدی‌ها همچنان ادامه دارد. سایر بازیکنان هم ظاهرا به توافقات نهایی رسیدند و تا در روزهای آتی مذاکرات نهایی دنبال خواهد شد.

امید عالیشاه و مهدی شیری دیگر نفراتی هستند که برای ادامه همکاری تمایل نشان دادند و به زودی قراردادشان را خواهند بست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید