نظرات داوری نوید مظفری بازی استقلال و سپاهان

نوید مظفری معتقد است داور دیدار پرسپولیس و سپاهان قضاوت خوبی را در این دیدار داشت.

نوید مظفری، کارشناس داوری درباره قضاوت دیدار پرسپولیس و تراکتور گفت: داور هم جای‌گیری خوبی داشت و هم در زمان مناسب در بهترین زمان حضور داشت. تصمیم‌های داور در بازی درست بود و ایرادی در بازی وجود نداشت.

او ادامه داد: کارت زرد دقیقه ۲۰ به شهریار مغانلو به دلیل شبیه‌سازی تصمیم درستی بود که داور گرفت.

مظفری هم‌چنین درباره گل تراکتور گفت: گل تراکتور آفساید نبود و داور به درستی ادامه بازی و گل اعلام کرد.

این داور بازنشسته درباره خطای مدافع تراکتور روی شهریار مغانلو پشت محوطه جریمه که بازیکنان پرسپولیس اعتقاد داشتند داور باید بازیکن تراکتور را اخراج می‌کرد، تصریح کرد: اخطار به مدافع تراکتور در دقیقه ۸۲ درست بود چون یک مدافع دیگر درون محوطه جریمه حضور داشت.

هم‌چنین حیدر سلیمانی، کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا درباره قضاوت زاهدی‌فر در دیدار پرسپولیس و تراکتور گفت: قضاوت بسیار خوبی را در این دیدار شاهد بودیم و داور در صحنه درگیری‌ها، حضور آگاهانه داشت. تنها اشتباه او، اعلام نکردن خطا روی سرلک در دقیقه ۲۵ بود. کارت زردهای داور درست بود و تصمیمات درستی گرفته است.همچنین گل تراکتور به پرسپولیس درست بود و به هیچ وجه آفساید نبود.

سلیمانی درباره اعتراض بازیکنان پرسپولیس به اخراج مدافع تراکتور در دقایق پایانی بازی گفت: کارت زرد کافی بود زیرا مدافع دیگری از تراکتور در محوطه جریمه حضور داشت و آن صحنه اخراج نداشت.

وی در پایان تاکید کرد: در کل تیم داوری قضاوت مطلوبی داشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید