میری: من فقط ۴۰ درصد از نساجی دریافتی داشتم و ۶۰ درصد طلبکارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد میری هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درباره دلایل جدایی‌اش از نساجی نیز گفت: مدیربرنامه‌هایم به مسئولان نساجی گفت شرط حضور من در این تیم در فصل آینده، تسویه‌حساب کامل است. من فقط ۴۰ درصد از نساجی دریافتی داشتم و ۶۰ درصد طلبکارم.

محمد میری اظهار کرد: مدیرعامل باشگاه زحمات زیادی برای نساجی کشید و قرار است باقیمانده طلبم را پرداخت کنند. مدیربرنامه‌های من با باشگاه مذاکره و شرایط و درخواست من را برای فصل آینده برای مسئولان نساجی بازگو کرد، اما متأسفانه خبری از آنها نشد.

میری افزود: من هم باید به فکر آینده خودم باشم و تصمیم گرفتم گل‌گهر را انتخاب کنم. پس از این جدایی، مرا مقابل هواداران نساجی قرار دادند و چون آنها از مسائل پشت پرده باشگاه خبر ندارند، تعدادی از هواداران از دست من ناراحت شدند.

هافبک تیم گل‌گهر سیرجان در واکنش به اینکه بازیکنان به باشگاه‌های خواهان خود پیشنهاد ارقام میلیاردی داده‌اند، خاطرنشان کرد: سرمربی تیم در این باره صحبت کرد. مبلغ قراداد بازیکنان گل‌گهر در سازمان لیگ ثبت می‌شود و همه چیز مشخص است، اما خودم قبل از گل‌گهر پیشنهادهایی با مبلغ زیاد از سایر تیم‌ها داشتم و دو برابر مبلغ گل‌گهر به من پیشنهاد شد، اما به خاطر قلعه‌نویی و مسائل دیگر، اینجا را انتخاب کردم.

میری درباره حضورش در تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان و کار کردن با امیر قلعه‌نویی اظهار داشت: تمرینات پُرفشاری را در دو نوبت صبح و بعدازظهر در کمپ تمرینی الیاف انجام می‌دهیم. همه اهالی فوتبال به خوبی از قلعه‌نویی شناخت دارند و می‌دانند او در هر تیمی‌سرمربی بوده، آن تیم با روحیه جنگندگی وارد مسابقات می‌شود. خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم و امیدوارم شرایط به همین شکل ادامه داشته باشد.

میری در مورد ترک نساجی مازندران خاطرنشان کرد: نساجی مانند خانواده من بود. دو فصل خیلی خوب در آن تیم داشتم و هواداران نقش مهمی‌در زندگی فوتبالی من داشتند. من با بیشتر آنها رفاقت دارم. شرایط نساجی امسال خاص بود. انتظارات از نساجی بسیار بالا بود و این موضوع کار را برای من سخت کرده بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید