علیپور: هیچ وقت دنبال حاشیه نبودم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من نه ادعای بازوبند و کاپیتانی دارم و نه بزرگتری در پرسپولیس، اما چه دوست داشته باشند و چه نداشته باشند ۶ سال در پرسپولیس توپ زدم.

علی علیپور افزود: منتی ندارم و هر آنچه هم که امروز دارم مدیون تیم پرسپولیس و هوادارانش است ولی حرمت من را باشگاه حفظ نکرد در گذشته و در رختکن یا حین تمرینات برخی اوقات با آقاسیدجلال به عنوان کاپیتان و بزرگتر همه ما، درباره این مسائل صحبت‌هایی داشته‌ام و او هم مثل یک برادر به درددل‌هایم گوش داده است.

علیپور با بیان اینکه امروز هم اگر حرفی می‌زنم به این خاطر است که چنین رفتارهایی تکرار شده و می‌شود که قشنگ نیست، اظهار کرد: من قبلاً هم در مصاحبه ای یادآوری کردم که اهل حاشیه و جنجال یا خدای‌ناکرده کلاس گذاشتن برای تیم محبوبم پرسپولیس نیستم.

وی اضافه کرد: من دنبال جلسه گذاشتن با مدیران باشگاه نیستم و در ۶ فصل حضورم در این تیم به اندازه یک سال یک بازیکن هم پول نگرفتم و اعتراضی هم نداشتم، اما یکسری رفتارها جالب و قشنگ نیست.

علیپور خاطرنشان کرد: من می‌دانم سر سرپرست باشگاه شلوغ است و نمی‌تواند با علی علیپور تماس بگیرد، اما چطور ایشان وقت دارد با همه ارتباط بگیرد و زنگ بزند، اما به علیپور که می‌رسند وقت ندارند؟

وی یادآور شد: من همین‌جا می‌گویم اگر آقای رسول‌پناه واقعاً با من کار دارد لطفاً خودش زنگ بزند و اگر هم خیلی سرش شلوغ است و نمی‌تواند، این کار را به دیگران واگذار نکند، چون من هم کار و تمرین دارم!

علیپور درباره شرایط تیم پرسپولیس تصریح کرد: فعلاً که در تمرینات هستیم و منتظریم لیگ شروع شود. با توجه به تعطیلی طولانی بازی‌ها هم تنها مورد این است که در زمان باقیمانده بتوانیم بازی‌های دوستانه داشته باشیم. خدا را شکر بچه‌ها با وجود محدودیت‌ها تمرینات خوبی داشته‌اند اما تمرین اختصاصی و انفرادی جای تمرینات گروهی و رقابتی را نمی‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید