یزدانی: واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی کاملاً جدی باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داریوش یزدانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با این مشکلات فراوان مالی که مثل تار عنکبوت پیرامون تیم استقلال تنیده شده به نظر می‌رسد تنها راه نجات باشگاه واگذاری آن به بخش خصوصی باشد.

داریوش یزدانی افزود: امیدوارم این بار عزم دولت برای واگذاری تیم‌‌‌های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی کاملاً جدی باشد چرا که این تنها راه باقی مانده برای نجات این دو باشگاه از ورطه ورشکستگی و نابودی می‌باشد.

یزدانی تصریح کرد: خصوصی سازی این دو تیم اتفاقی است که در همه سالهای گذشته فقط حرف آن زده شده و برای همین است که هرچقدر هم که این روزها اخبار جدی در این خصوص می‌شنویم، باز هم باور پذیری آن سخت می‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه واگذاری این دو تیم به بخش خصوصی کار آسانی نیست، تصریح کرد: عدم ثابت مدیریت در استقلال یکی از بزرگ‌ترین مشکلات این باشگاه در سالهای اخیر بوده و یکی از اصلی ترین عوامل عدم نتیجه گیری این تیم است.

ملی پوش سابق کشورمان در خصوص ادامه فعالیت‌های فوتبال و به خصوص لیگ برتر خاطرنشان کرد: اولویت دنیا در این روزها سلامتی مردم و شکست دادن کرونا است.

یزدانی با بیان اینکه بعد از کنترل و مهار این بیماری چه باید کرد را الان نمی‌شود گفت، ادامه داد: ابتدا باید صبر کرد و دید چه زمانی کشور به حالت عادی باز می‌گردد. اما بدیهی است که اگر تا اوایل اردیبهشت شرایط کشور عادی نشود، ادامه مسابقات عملاً منتفی خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه بخش خصوصی باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: فوتبال هم مثل خیلی از فعالیت‌های دیگر کشورهای مختلف در اولویت نیست و دولتها تمرکزشان را برای مبارزه با این بیماری که مثل یک سلاح کشتار جمعی به جان دنیا افتاده گذاشته‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید