یزدانی: بارها ازشجاع خلیل زاده معذرت خواهی کرده ام

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیاوش یزدانی مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: من فکر کنم بارها بابت ان توهینی که در دیدار سپاهان و پرسپولیس نسبت به خلیل زاده مرتکب شدم تابه‌حال ده‌ها بارمعذرت خواهی کردم و الآن هم برای آخرین بارمعذرت می‌خواهم و تصورمیکنم که این قضیه دیگر لوث شده است.

سیاوش یزدانی افزود: خب دران لحظه هم چون روی پای من لگد کرده بودند عصبانی شدم و کنترل خودم را از دست دادم که این ممکن است برای هرکسی پیش بیاید، من نباید آن فحش را می‌دادم اما متأسفانه آن لحظه عصبانی شدم.

مدافع تیم فوتبال استقلال همچنین ادامه داد: به‌هرحال اول از مادر خودم معذرت می‌خواهم که مثل پدرم، خواهرم و به‌نوعی اکثر اقوامم معلم هستند و بعدازآن از مادر آقای خلیل زاده و بعد این دو نفر از تمام مادران سرزمینم معذرت می‌خواهم.

وی با اشاره اینکه باوجوداینکه بارها معذرت‌خواهی کردم اما بازهم می‌بینم که به من فحاشی می‌شود که واقعاً درشان مردم نیست، تصریح کرد: من خودم را از مکتب شاهین (سپاهان) و تاج می‌دانم و باید هرکسی اصالت خود را نشان دهد و فوتبالیست بودن فقط به توانایی هر فرد در داخل زمین بستگی ندارد.

مدافع تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: من کسانی را که احیاناً به من فحش دادند و بی‌احترامی‌کردند را می‌بخشم و حلال می‌کنم و امیدوارم که برعکس این امر هم اتفاق بیفتد و همه من را با این عذرخواهی و توضیحاتم حلال کنند.

یزدانی در پایان صحبت هایش با بیان اینکه من واقعاً چیزی توی دلم نیست و دوست داشتم این کدورت‌ها از بین برود و درواقع ارزش ندارد که این همه کدروت در دل خود نگه داریم، ابراز کرد: شما الآن ویروس کرونا را ببینید که تعدادی از هم‌وطنان خوبمان را از دست دادیم و فوتبال در مقایسه با جان افراد اصلاً ارزش ندارد که بخواهیم باهم دعوا کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید