یحیی گل ‌محمدی: هواداران روزهای نفس‌گیری را پشت سر می‌گذارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل ‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هفته چهارم را مقابل تیم شهر خودرو پیش رو داریم، تیمی‌که از لحاظ فوتبالی در لیگ برتر ایران خیلی خوب، با سرعت و دوندگی فوتبال خیلی خوبی را ارائه می‌کند و فکر می‌کنم روز خیلی دشواری را پیش رو داشته باشیم. تغییرات شهر خودرو نسبت به سال گذشته خوب بوده و جوان‌گرایی در این تیم انجام شده است.

یحیی گل‌ محمدی افزود: به مهدی رحمتی و فرهاد حمیداوی برای داشتن چنین تیم خوبی تبریک می‌گویم، در هر صورت فکر می‌کنم با توجه به شرایط خاصمان و اینکه 20 روز دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا با تیم صعود کننده از شرق بازی کنیم، شرایط به شکلی است که باید هماهنگی لازم بین نفراتی که قرار است در آن مسابقه برای ما بازی کنند به وجود آوریم.

وی افزود: می‌دانم هواداران ما روزهای خیلی حساس و نفس‌گیری را پشت سر می‌گذارند، هم نتیجه‌گیری در لیگ برتر و هم فینال آسیا برای ما مهم است، ولی باید در این مسئله اولویت‌بندی کنیم تا بتوانیم پرسپولیس را با هماهنگی و آمادگی کامل راهی دیدار نهایی آسیا کنیم. شرایط موجود خیلی حساس است و هم باید در بحث نتیجه‌گیری لیگ برتر خوب عمل کنیم و هم برای دیدار فینال لیگ قهرمانان آماده شویم.

یحیی گل ‌محمدی در باره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس درخواست تعویق دیدارهایش را داشته، توضیح داد: چنین درخواستی نداشتیم و از سازمان لیگ هم به دلیل همکاری خوب تشکر می‌کنم. فقط خواستیم دیدار آخر ما با ذوب آهن یک هفته قبل از دیدار لیگ قهرمانان باشد. سه مسابقه‌ای که تا بازی نهایی لیگ قهرمانان پیش رو داریم، به ما کمک می‌کند تا به شرایط بازی برگردیم.

یحیی گل محمدی ابراز کرد: البته باید خیلی هم مراقب باشیم تا در این شرایط کسی کرونا نگیرد و مشکلی برایش ایجاد نشود. بازی‌های لیگ برای قرار گرفتن در شرایط مسابقه و آمادگی خوب در دیدار فینال به ما کمک می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید