یحیی گل محمدی و شکست پرسپولیس از آلومینیوم اراک و فراموشی جام حذفی

سرمربی تیم پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی پس از شکست 3 بر 2 پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری اظهار داشت: نتیجه ناامید کننده ای بود و در حضور تماشاگران‌مان نتوانستیم نتیجه خوبی بگیریم.

*از این شکست ناراحتم و شرمنده هواداران شدم

وی افزود: زیاد نمی‌توانم درمورد بحث‌های فنی صحبت کنم زیرا این باخت برای ما خیلی بد بود. خیلی به این برد احتیاج داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از این مرحله عبور کرده و شادی را به هواداران مان هدیه کنیم. از این بابت واقعا ناراحت و غمگین هستیم.  شرمنده آنها هستیم  و زیاد نمی‌توانم درمورد بازی صحبت کنم.

*هم اشتباهات فردی داشتیم و هم گلی استثنایی خوردیم

گل محمدی ادامه داد: گل‌های خوبی زدیم و بازی به نسبت خوبی در نیمه اول داشتیم اما از آن طرف گل‌های خیلی بدی خوردیم. هم اشتباهات فردی داشتیم و هم گل استثنایی خوردیم. به هر صورت روند بازی به نفع تیم حریف شد و از اشتباهات ما  خیلی خوب استفاده کردند. به تیم آلومینیوم تبریک می‌گویم زیرا امروز تیم شایسته‌ای نشان دادند.

*داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در ادامه هم برای جبران نتیجه هر مهر‌ه‌ای داشتیم درون زمین گذاشتیم. زیاد نمی‌توان درمورد بازی صحبت کرد اما در صحنه آخر داور می‌توانست پنالتی بگیرد اما بازهم باید درمورد آن بحث شود. خیلی خودم مطمئن نیستم اما آنچه بعد از بازی در دوربین‌های تلویزیون دیدم توپ به دست مدافع حریف برخورد کرد.

*این روزهای سخت قابل پیش بینی بود اما نباید ناامید شویم

گل محمدی افزود: با توجه به این شکست درمورد بازی نمی‌توان زیاد صحبت کرد. باید سعی کنیم خودمان را به ویژه از لحاظ روحی آماده کنیم. شاید این روزهای سخت یک جورهایی قابل پیش بینی بود. باید تیم را بسازیم و با صبوری، بیشتر کار کنیم. در لیگ هم شانس ما نسبت به تیم استقلال کمتر است اما تمام تلاش خود را می‌کنیم و نباید ناامید شویم. همچنان باید به آینده امیدوار باشیم و باید به این مسائل فکر کنیم.

*قبلا از هنانوف بازی‌‌‌های خیلی خوبی دیده بودیم

در ادامه خبرنگاری گفت پرسپولیس در بدترین مقطع فصل شکست خورد و از جامی‌که انتظار کسب آن را داشت دور شد اما وحدت هنانوف ضمن اشتباه در نیمه اول این مسابقه تاثیر زیادی روی گل سوم تیم آلومینیوم داشت. این سوال مطرح است چرا به وی که تمرکز زیادی نداشت در نیمه دوم بازی ندادید تا تمرکز خط دفاعی تیمش به هم نریزد که سرمربی پرسپولیس به این سوال اینگونه پاسخ داد: در نیمه دوم پس از گل عقب افتادن سعی کردیم مهره‌‌‌های هجومی‌را به کار بگیریم و درست نبود از از نفرات دفاعی استفاده کنیم. ضمن اینکه از وحدت بازی‌های خیلی خوبی دیدیم.  در این مسابقه هم با توجه به مهره‌های سرعتی تیم حریف سرعت وحدت می‌توانست به ما کمک کند.

وی افزود: او بازیکن جوانی است و شاید جو سنگینی که در ورزشگاه وجود داشت، روی هنانوف اثر گذاشته بود اما از لحاظ فنی با توجه به مهره‌های خوب و سرعتی حریف دیگر لازم نبود در خط دفاعی تعویض کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید