یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی از تارتار چه درخواستی کرد؟

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان در هفته سی‌ام لیگ برتر اظهار داشت آخرین بازی فصل را پیش رو داریم که سه امتیازش می‌تواند ما را به قهرمانی برساند. انگیزه زیادی برای برد این مسابقه داریم و باید خیلی باهوش، با تمرکز بالا در کار دفاع و حمله عمل کنیم. مقابل تیم خوبی بازی داریم که در این فصل نشان داده راحت نمی‌بازد و در 9 دیدار اخیرش هم باخت نداشته است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: پیکان تیم جوانی است، به مهدی تارتار هم به دلیل داشتن چنین تیمی‌تبریک می‌گویم. با انگیزه کار می‌کنند و سبک خاصی از فوتبال را نشان می‌دهند که قابل احترام است. البته ما هم فردا انگیزه‌های زیادی برای پیروز شدن داریم، چیزی که می‌تواند پرسپولیس را به قهرمانی برساند فقط کسب 3 امتیاز است.

گل محمدی ادامه داد: روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم،‌ فصل فوتبالی واقعا مشکلی بود. اکنون پانزدهمین ماه مسابقات و تمرینات را هم تمام کردیم. فراز و نشیب‌های زیادی در طول فصل داشتیم از شروع فصل تاکنون مشکلاتمان زیاد بود، اما با غیرت و شرفی که بازیکنان نشان دادند توانستند برای پرسپولیس شرایطی فراهم کنند که اکنون می‌توانیم با کسب 3 امتیاز قهرمان شویم. به شرف و غیرت همه بازیکنانمان درود می‌فرستم.

وی خاطرنشان کرد: بارهاگفته ام و باز هم می‌گویم هر تیمی‌جای ما بود سر خم فرود می‌آورد و شکست می‌خورد به طوری که نمی‌توانست بلند شود. اما تیم و بازیکنان ما نشان دادند که نفرات بزرگی هستند از لحاظ روحی و روانی و ذهنی بزرگی خود را نشان دادند، از طرف خودم و هواداران از آنها تشکر می‌کنم. در کنار این غیرت و شرفی که بچه‌ها نشان می‌دهند حمایت خیلی خوب هواداران را هم داشتیم. آنها از راه‌های مختلف مجازی و غیرمجازی به ما انگیزه مضاعف دادند تا بتوانیم تیم را تا اینجا بکشانیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: زحمت زیادی کشیده شده و از مدیران باشگاه هم که در هفته اخیر تلاش خوبی برای ایجاد انگیزه بهتر داشتند تشکر می‌کنم. امیدوارم فردا شاهد یک بازی خوب از پرسپولیس باشیم و ان‌شاءالله بتوانیم پنجمین قهرمانی پیاپی را جشن بگیریم. این هدف اصلی ما در دیدار مقابل پیکان است.وی درباره اینکه در روزهای اخیر مباحث زیادی درباره لزوم بازی جوانمردانه استقلال و پیکان مطرح شده و خودش چقدر انتظار دارد استقلال برابر سپاهان جوانمردانه بازی کند، گفت: یک فوتبالیست وقتی این شغل را انتخاب می‌کند، اولین چیزی که باید داشته باشد شرافت فوتبالی است. همه بازیکنان ایرانی این شرافت را دارند و من  آن را دیده‌ام. فکر نمی‌کنم کسی در این فوتبال بخواهد غیر از این عمل کند. در زندگی ورزشی و فوتبالی‌ام ندیده‌ام کسی بخواهد کم‌کاری کند اما از تمام بازیکنان نه فقط استقلالی‌ها و پیکانی‌ها، بلکه با توجه به حساسیت هفته‌های آخر از مربیان و بازیکنان می‌خواهم با تمام قدرت وارد زمین شوند.

وی گفت: برای دیدار فردای ما هم از تمام بازیکنان پیکان می‌خواهم بهترین روزشان را داشته باشند و تمام تلاششان را کنند. به این موضوع فیر پلی (بازی جوانمردانه) می‌گویند. امیدوارم هفته پایانی لیگ بدون حرف و حدیث باشد. به این مسئله ایمان دارم، لیگ مان بدون مشکل تمام خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم در بازی مقابل پیکان توضیح داد: سرنوشت قهرمانی دست خودمان است و عملکرد ما قهرمان فصل را تعیین می‌کند. باید بیشتر روی کارتیمی، عملکرد و وظایف خودمان تمرکز کنیم. اگر این تمرکز را داشته باشیم مطمئن هستم می‌توانیم قهرمان شویم.

گل محمدی درباره اینکه برخی‌ها اعتقاد دارند مهدی تارتار به عنوان یک پرسپولیسی شاید انگیزه لازم برای تقابل با این تیم را نداشته باشد، اظهار داشت: تارتار چندین سال است که مربیگری می‌کند. شاید با این حرف‌ها می‌خواهند انگیزه مضاعفی برای تیم پیکان ایجاد کنند، اما همه تارتار را  در این چند سالی که مربیگری کرده می‌شناسند، همیشه با شرف بوده و بهترین عملکرد خود را ارائه داده است. هیچ کس نمی‌تواند پشت سر مهدی و در کل یک پرسپولیسی حرف و حدیث دربیاورد. همین جا از تارتار می‌خواهم بهترین ارنج خود را به زمین بفرستد، بهترین تمرین را داشته باشد و بهترین کار را ارائه بدهد. از همه مربیان و بازیکنان لیگ چنین انتظاری وجود دارد.

وی در مورد نفرات مصدوم و محروم پرسپولیس مقابل پیکان گفت: علی شجاعی و کمال کامیابی‌نیا شرایط بازی ندارند اما سایر نفرات مشکلی نداشته و آماده هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید