یحیی گل‌محمدی: به دنبال پر کردن لیست بازیکنانمان نیستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا با تأیید محرومیت عیسی آل‌کثیر کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب مهاجم خواهد بود یا خیر،‌ گفت: صد درصد به دنبال این هستیم که بازیکن بگیریم، ولی باید بازیکنی را جذب کنیم که در حد نام پرسپولیس باشد و بتواند باری از دوش ما بردارد.

یحیی گل‌محمدی افزود: دنبال این نیستیم که بازیکن متوسط بگیریم و بخواهیم لیست‌مان را پر کنیم. در تلاش هستیم که در پست‌هایی که بازیکن از دست دادیم بازیکن جذب کنیم، ولی متأسفانه این اتفاق زیاد افتاده است و از زمانی که لیگ تمام شده ما یکی یکی بازیکنان‌مان را از دست دادیم. تمام بازیکنانی را هم که جذب کردیم بازیکنان جایگزین بودند.

گل‌محمدی تصریح کرد: اخیراً هم دو بازیکن‌مان را از دست دادیم، ولی باید تلاش و این سختی را تحمل کنیم. بازیکنان الان تیم هم با تمام وجود کار می‌کنند و با تمام سختی‌ها تلاش می‌کنند تا در نهایت نتایج خوبی بگیریم و هواداران را راضی کنیم.

وی همچنین در مورد اینکه بازیکنان خوبی از پرسپولیس جدا شدند، تصریح کرد: شرایط مقداری سخت است، با توجه به اینکه به مرور زمان بازیکنان زیادی را از دست دادیم. بازیکنانی هم که گرفتیم همه را جایگزین بازیکنان جدا شده کردیم.

گل‌محمدی با بیان اینکه اخیراً هم دو بازیکن از ما جدا شدند و با توجه به جدایی آنها ما باید بازیکنی بگیریم که در حد پرسپولیس باشد و بتواند به ما کمک کند؛ خاطرنشان کرد: در حال جستجو هستیم تا بازیکنی مناسب پیدا کنیم.

او درخصوص تساوی بدون گل تیمش مقابل سایپا در هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت: خوشحالیم از اینکه لیگ دوباره با تمام مشکلاتی که وجود دارد، شروع شد. خوشحالیم که فوتبال یک بخشی از جامعه شده است که می‌تواند به مردم نشاط بدهد و آنها را تا حدودی در خانه نگه‌ دارد. فکر می‌کنم همه ما باید احترام زیادی به فوتبالیست‌ها و کسانی که در این شرایط کرونایی زحمت می‌کشند، قائل باشیم و از آنها تشکر کنیم.

گل‌محمدی افزود: در مجموع بازی خوبی بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم تا از حریف جلو بیفتیم و گل بزنیم، ولی فکر می‌کنم در بخش گلزنی خوب عمل نکردیم. دروازه‌بان سایپا اکبرمنادی هم روز خیلی خوبی داشت و فکر می‌کنم موقعیت‌های خیلی خوبی از ما گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید