یحیی گل‌محمدی: بازیکنانم باعث افتخار هستند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من به تک تک بازیکنان خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم. این بازیکنان باعث افتخار تیم ما و هواداران هستند.

یحیی گل‌محمدی افزود: از اینکه توانستند دل هواداران را شاد کنند از آنها تشکر می‌کنم و به همه تبریک می‌گویم. انرژی مثبتی که از طریق راه‌های مختلف به ما دادند، کمک‌مان کرد و با احساس پیروزی ما را به زمین فرستادند. ان‌شاءالله در ادامه هم بتوانیم موفق باشیم.

وی در مورد تغییراتی که در ترکیب تیمش نسبت به بازی‌های قبل داشت و نیمکت‌نشینی سیدجلال حسینی و کمال کامیابی‌نیا، توضیح داد: همه بازیکنان ما در یک سطح هستند و تمام کسانی که چه کمتر بازی کردند و چه اصلاً بازی نکردند، این لیاقت را دارند که در ترکیب باشند، ولی فشردگی مسابقات باعث می‌شود مربیان تغییرات بیشتری در ترکیب داشته باشند.

یحیی گل‌محمدی درباره اینکه به نظر می‌رسید گل‌های پرسپولیس از یک راه به ثمر رسیدند و آیا این به خاطر آنالیز این تیم بود، گفت: ما آنالیز خوبی داشتیم و جا دارد از گروه آنالیزمان تشکر کنم. گل‌هایی که ما زدیم روی کارهای تقریباً تمرینی بود، هر چند فرصت چندانی برای تمرین نداشتیم، اما به صورت تئوری این مسائل را مطرح کردیم و انصافاً بازیکنان با تمرکز بالا توانستند به مطالب عمل کنند.

او درخصوص پیروزی ۴ بر صفر تیم پرسپولیس مقابل شارجه امارات و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی مهمی‌را بردیم و خدا را شکر توانستیم به‌عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شویم. خیلی به موقع گل زدیم و شروعی طوفانی داشتیم. در دقایق ابتدایی بازی توانستیم به گل برسیم که همین مسئله کارمان را راحت کرد.

یحیی گل‌محمدی در ادامه افزود: در ادامه فشار را کم نکردیم و دوست داشتیم به گل‌های بیشتری دست پیدا کنیم. فکر می‌کنم ذهنیت بازیکنان برای این بازی واقعاً عالی بود و انگیزه‌ای که برای این بازی نشان دادند، عالی بود. از تک تک آنها تشکر می‌کنم. بازیکنانم فشار زیادی را به خاطر نزدیکی مسابقات متحمل می‌شوند. بعضی از آنها با مصدومیت بازی کردند. یکی از بازیکنانم با پای شکسته بازی می‌کند. اینها قابل احترام است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید