یحیی گل‌محمدی: انگار تیم فوتبال پرسپولیس یتیم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس درباره مشکلات پرسپولیس گفت: من نباید جواب بدهم. آن هایی که متولی تیم هستند باید جواب بدهند. تیم مدیرعامل و هیئت مدیره دارد، بعد از لیگ قهرمانان کسی زحمت نداد به ما خیر مقدم بگوید؛ هیچی! انکار که مثلا تیم یتیم است و صاحب ندارد. نمیدانم چه بگویم.

یحیی گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که آیا طلبش پرداخت شده؟ گفت: نه من هم مثل بچه ها، هم کادر و هم من. نمی‌دانم این‌ها برای هواداران و برای فوتبال باید چه می‌کردند و چطور بازی می‌کردند؟ سر گذاشتند جلوی پا! با تمام وجودشان غیرت گذاشتند و از نظر علمی، فیزیکی و شیمیایی و امکاناتی، تیمی‌از ایران نباید فینالیست می‌شد اما به خاطر غیرت و همت و شرف بازیکنان، این اتفاق بزرگ رخ داد و این هم جوابش!

یحیی گل‌محمدی در مورد عدم حضورش در تمرین گروهی توضیح داد: من شرکت کردم، اینجا هستم. تمرین ما بیشتر ریکاوری بود. جواب هایی که شما می‌خواهید را مدیرعامل باید جواب بدهد. اگر گل و بلبل است که وضعیت فینالیست آسیا باید اینطور باشد که ۸ نفر تمرین کند؟

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت شجاع هم عنوان کرد: من چه کار کنم؟ من به عنوان یک مربی میگویم شجاع و فلانی را می‌خواهم. بقیه مشکلات باید بین بازیکن و باشگاه حل شود. شجاع ثابت کرده که چقدر به باشگاه علاقه مند است و چند بار هم به باشگاه رفته. اما متاسفانه کارش انجام نشده.

یحیی گل‌محمدی ابراز کرد: درباره تمرین با غیبت چند بازیکن گفت: این وضعیت تیم است. تیم با ۱۴ امتیاز اختلاف قهرمان لیگ برتر شده و توانسته خود را به عنوان فینالیست معرفی کند. قهرمان غرب آسیا شدیم. امروز هم اولین تمرین بعد از این قهرمانی‌ها و برای شروع فصل جدید است. متاسفانه نصف بازیکنان نیامدند و با نصف دیگر در حال تمرین هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید