یحیوی: حسینی به یک رقیب نیاز دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدعلی یحیوی پیشکسوت باشگاه استقلال به بهترین اتفاق سال گذشته اشاره کرد و گفت: بهترین اتفاق ورزشی در سال ۹۸ قرداد بستن در کشور عمان با تیم مجیس عمان بود.

محمدعلی یحیوی اظهارکرد: سالی که گذشت فراز و نشیب‌های زیادی داشت، از نظر ورزشی خوب بود ولی از نظر خانوادگی نه. چون هم مادر و خواهرم را از دست دادم.

یحیوی افزود: امسال دعای من و تمام هموطن‌ها این است که هرچه زودتر از شر کرونا راحت بشیم، همه مریض‌ها زودتر خوب بشوند و کشور به آرامش کامل برسد. انشاالله عاقبت بخیری همه عزیزان، دوستان، خانواده و سلامتی تمام پرستاران عزیز که خیلی زحمت می‌کشند.

وی توضیه کرد: شما را به آن کسی که اعتقاد دارید از خانه بیرون نروید تا زودتر از این مریضی و ویروس لعنتی خلاص بشیم. واقعا در کشور روزهای خیلی سختی را داریم تا بتوانیم این مشکلات را پشت سر بگذارنیم.

او در پاسخ به اینکه رمز موفقیت شما چیست؟ ابراز کرد: تلاش، پشت کار، کوشش، اعتماد به ارزش کار خود وحمایت به موقع هواداران به نظرم می‌تواند رمز موفقیت باشد.

وی در ارتباط با عملکرد حسین حسینی در درون دروازه استقلال اظهار داشت: استقلال همیشه به دو دروازه‌بان آماده نیاز داد، یکی سنگربان با تجربه که به عنوان دروازه‌بان اول در درون دروازه قرار بگیرد و دیگری یک سنگربان جوان و با کیفیت که روی نیمکت بنشیند و در زمان‌هایی که نیاز است دروازه‌بان اول نیاز به استراحت دارد، در درون دروازه استقلال قرار بگیرد.

یحیوی در ادامه در خصوص قانون منع به کارگیری بازیکن خارجی برای استقلال و پرسپولیس، تصریح کرد: به نظرم عدم به‌کارگیری بازیکن خارجی در پست دروازه‌بان اتفاق خوبی است و به پیشرفت بازیکنان ایرانی در این پست کمک می‌کند. برخی کشورهای عربی هم این قانون را اعمال کردند و موفق بودند. این قانون به جوانان ما کمک می‌کند تا بتوانند خود را بهتر نشان دهند و بیشتر پیشرفت کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید