یاوری: تابش قربانی اتفاقات باشگاه سپاهان شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود یاوری عضو کانون مربیان فوتبال ایران درباره وضعیت تیم سپاهان و تغییر و تحولات مدیریتی در این تیم اصفهانی گفت: تیم سپاهان به صورت حرفه‌ای اداره می‌شود و در زمینه تامین هزینه‌ها مشکلی ندارد.

محمود یاوری با تاکید بر اینکه نظرم تابش قربانی اتفاقات رخ داده در سپاهان شد، اظهارکرد: تابش خیلی مناعت طبع به خرج داد و دلیلی وجود نداشت که استعفا بدهد. وظیفه هیئت مدیره سپاهان بود که درباره بازی کردن با پرسپولیس تصمیم بگیرد و مدیرعامل فقط مجری تصمیمات هیئت مدیره است.

یاوری درباره اینکه کمیته استیناف رای ۳ بر صفر به سود پرسپولیس ابراز کرد: به نظرم رای صادر شده درست بود، چون سپاهان در خانه اش میزبان بود و امکانات لازم دارد و دلیلی وجود نداشت که این تیم برابر پرسپولیس بازی نکند.

وی درباره مشکلات برگزاری لیگ برتر فوتبال با ۱۸ تیم گفت: ما با کمبود داور مواجه هستیم و علاوه بر این تعطیلات زیادی داریم و این مسائل و مشکلات ۱۸ تیمی‌شدن لیگ برتر فوتبال است. به طور حتم تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر حامی‌مالی دارند و از پشتوانه لازم برخوردار هستند.

عضو کانون مربیان فوتبال ایران درباره صدور بیانیه این اتحادیه پیرامون لغو کامل مسابقات لیگ برتر فوتبال یادآورشد: به هر حال هر بیانیه‌ای که کانون مربیان درباره لیگ برتر صادر کرده مورد تائید من است.

وی خاطرنشان کرد: به هر حال لیگ دسته یک تماشاگر زیادی ندارد و سازمان لیگ می‌تواند مسابقات لیگ دسته یک را برگزار کند تا ۲ تیم صعود کننده مشخص شوند و از لیگ برتر هم تیمی‌به دسته پایین‌تر سقوط نکند.

یاوری درباره اینکه این احتمال وجود دارد که قلعه نویی فصل آینده در تیم سپاهان نباشد، گفت: قلعه نویی سرمایه باشگاه سپاهان است و به نظرم مسئولان سپاهان باید او را برای فصل بعد حفظ کنند. قلعه نویی مربی خوبی است و تیم هایش همیشه در رده‌های بالای جدول و مدعی قهرمانی هستند.

یاوری درباره اینکه گفته می‌شود برخی از تیم‌ها از جمله سپاهان و تراکتور به علت اختلاف امتیاز زیاد با پرسپولیس دوست دارند لیگ برتر فوتبال لغو شود، بیان کرد: به هر حال اکنون هر تیمی‌از منافع خودش دفاع می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید