یاسر: تیمی‌شایسته‌تر از پرسپولیس برای قهرمانی وجود ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید یاسر یک پرسپولیسی پروپاقرص با بیان اینکه همه ما به نوعی دلتنگ فوتبالیم و امیدوارم هرچه زودتر این ویروس منحوس از کل دنیا ریشه‌کن شود و ما شاهد از سرگیری بازی‌ها باشیم، گفت: واقعاً فوتبال یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌های مردم است و این روز‌ها که فوتبال در همه جای دنیا تعطیل شده خیلی سخت می‌گذرد.

مجید یاسر اظهار کرد: آنهایی که دم از تعطیلی لیگ بدون معرفی قهرمان حرف می‌زنند بگویند کدام لیگ در دنیا این کار را کرده که ما هم انجام دهیم؟ فیفا در این خصوص تصمیمات لازم را می‌گیرد و من فکر می‌کنم بازی‌ها تا چند وقت دیگر آغاز شود.

یاسر با تاکید بر اینکه هرکاری کنند آخرش جام برای پرسپولیس است، افزود: اگر لیگ تعطیل شود خب پرسپولیس قهرمان است و اگر ادامه داشته باشد باز هم کسی حریف پرسپولیس نیست.

این بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه اختلاف امتیاز گویای همه چیز است و خواهش می‌کنم که دوستان الکی خودشان را کوچک نکنند و جام را به ما تحویل دهند، ادامه داد: اگر فوتبالی ببینیم پرسپولیس بازی‌های سختش را انجام داده و امتیازات لازم را کسب کرده است به همین خاطر بعید می‌دانم با شروع بازی‌ها تیمی‌بتواند ما را متوقف کند.

یاسر در پاسخ به اینکه بعضی از تیم‌ها هم ادعا کردند قهرمانی‌های پرسپولیس مهندسی شده است، ابراز کرد: یادم می‌آید سال قبل پرسپولیس در چند دیدار پایانی نتایج خوبی نگرفت و استقلال می‌توانست به راحتی قهرمان شود ولی خب این اتفاق نیفتاد. این‌ها که دیگر تقصیر پرسپولیس نیست و خودشان نتوانستند بازی‌هایشان را ببرند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پایان صحبت هایش با اشاره به اینکه سپاهان جلوی ما بازی نمی‌کند مهندسی شده یا اینکه استقلالی‌ها نمی‌توانند پنالتی بزنند؟، تصریح کرد: انصافاً هم‌تیمی‌شایسته‌تر از پرسپولیس برای قهرمانی وجود ندارد و این را همه می‌دانند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید