گوهری: تصمیم درستی برای جدایی از فولاد گرفتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد گوهری دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تصمیم درستی برای جدایی از فولاد گرفتم و پای این تصمیم هم می‌مانم. الان هم با دو سه تیم در حال مذاکره هستم.

احمد گوهری افزود: دوست دارم در تیمی باشم که فرصت بازی پیدا کنم و استعدادم را نشان دهم. همین حالا ۲۰۰ میلیون تومان به باشگاه سایپا بدهکار هستم و مسائل مالی هم برایم مهم است، ولی مهمترین موضوع این است که بازی کنم تا جواب زحماتم را بگیرم.

دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ابراز کرد: سال گذشته خیلی بدشانس بودم و برخی اتفاقات برایم رخ داد که خوب نبود. امیدوارم امسال شرایط خوبی برای من رقم بخورد.

گوهری درباره منتفی شدن حضورش در فولاد و اینکه چرا تصمیم به فسخ قرارداد با این باشگاه گرفت، گفت: وقتی مسئولان باشگاه فولاد با من صحبت کردند، قرار شد دروازه‌بان اول باشم و مسائل مالی با اینکه به پول نیاز داشتم برایم چندان مهم نبود، چون فقط می‌خواستم بازی کنم و خودم را نشان دهم.

دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان یادآورشد: کارم را با فولاد آغاز کردم، ولی در ادامه نمی‌دانم چرا نظرشان عوض شد و به من گفتند که دو دروازه‌بان دیگر هم می‌خواهند.

وی ادامه داد: با وضعیتی که به وجود آمد تصمیم به جدایی گرفتم و حتی با آقایان نکونام و حمید رجبی هم صحبت کردم. آقا جواد گفت که به من اعتقاد دارد، ولی بحث من این بود که فرصت بازی داشته باشم و در نهایت بعد از صحبت‌هایی که با آنها داشتم، تصمیم به جدایی گرفتم.

گوهری در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: باید از آقای نکونام تشکر کنم که باعث شد قراردادم را بدون مشکل خاصی فسخ کنم، چون باشگاه فولاد می‌توانست این کار را انجام ندهد، ولی سرمربی این تیم شرایط من را درک کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید