گواردیولا فاتح اصلی دیدار منچسترسیتی با پاری سن ژرمن

 تیم منچسترسیتی در شبی که موقعیت‌‌‌های گلزنی فراوانی را از دست داد، شکست برابر پاری سن ژرمن را تبدیل به برتری کرده و صدرنشینی خود در این گروه دشوار را در پایان هفته پنجم قطعی ساخت.

منچسترسیتی بازی را در خانه هجومی‌آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ضربه سر تماشایی رودری فرصت خوبی برای زدن گل اول خود داشت، اما پرنسل کیمپمبه با حرکتی فوق العاده توپ را در آستانه ورود به دروازه با سر بیرون کشید.

01667801

در دقیقه 19 این بار منچسترسیتی با ارسال یک کرنر دیگر روی دروازه پاری سن ژرمن خطرساز شد، اما این بار ضربه سر روین دیاز بعد از برخورد به مدافعان حریف به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار رحیم استرلینگ با حرکت از سمت راست و ارسال توپ می‌توانست زمینه ساز گل اول منچسترسیتی لقب بگیرد، اما ضربه الکساندر زینچنکو با عکس العمل کیلور ناوواس همراه شد.

اما در دقیقه 33 منچسترسیتی باز هم فرصت فوق العاده ای را از دست داد. این بار ریاض محرز در محوطه صاحب موقعیت شده و فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه او را اشرف حکیمی‌در آستانه ورود به دروزه با سر برگشت داد.

01667803

دقایقی بعد بدشانسی‌‌‌های سیتی تکمیل شد. این بار ایلکای گوندوگان در محوطه جریمه و با ضربه ای فنی می‌توانست دروازه کیلور ناواس را باز کند، اما ضربه او به دیرک دروازه پاری سن ژرمن برخورد کرد.

در دقیقه 44 ضربه فنی کیلیان امباپه از سمت چپ محوطه جریمه منچسترسیتی با اختلاف کمی‌از بالای دروازه ادرسون به بیرون رفت تا نیمه نخست پرهیجان در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

01667841

اما این پاری سن ژرمن بود که نیمه دوم را هجومی‌آغاز کرد و در دقیقه 50 به گل اول دست یافت. ارسال لیونل مسی از سمت چپ بعد از برخورد به کایل واکر در مقابل کیلیان امباپه قرار گرفت تا او با ضربه ای زمینی از بین پاهای ادرسون دروازه منچسترسیتی را باز کند.

در دقیقه 60 و روی ارسال کرنر از سمت راست بود که منچسترسیتی در شلوغی محوطه می‌توانست دروازه پاریس را باز کند، اما ضربه ریاض محرز را کیلور ناواس به خوبی مهار کرد.

اما در دقیقه 64 منچسترسیتی بالاخره به گل رسید. ارسال رودری در سمت راست محوطه به گابریل ژسوس رسید. او در دهانه دروازه رحیم استرلینگ را صاحب فرصت کرد و این بازیکن با ضربه ای زمینی دروازه ناواس را باز کرد.

دقایقی بعد و روی همکاری نیمار و آنخل دی ماریا بود که ستاره برزیلی با حرکتی تکنیکی در موقعیتی تک به تک قرار گرفت، اما ضربه زمینی نیمار دقیق نبود و با اختلاف کمی‌از کنار دروازه ادرسون به بیرون رفت.

01667843

اما در دقیقه 76 سیتی به گل دوم هم دست یافت. ارسال محرز در سمت چپ محوطه به برناردو سیلوا رسید. او با پاسی هوشمندانه گابریل ژسوس را در مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد تا مهاجم تازه وارد سیتی با ضربه ای به گوشه دروازه کار پاریس را تمام کند.

در ادامه سیتی بازی را به خوبی اداره کرده و اجازه خلق حتی یک موقعیت هم به حریف نامدار خود نداد تا با نتیجه 1-2 در این دیدار به برتری دست یابد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید