گواردیولا، ژاوی در استادیوم بارسلونا

 پس از انتصاب ژاوی به عنوان سرمربی بارسلونا، امروز مراسم معارفه ژاوی در استادیوم نوکمپ برگزار شد تا این سرمربی جوان رسما کار خود را در باشگاه بارسلونا آغاز کند. پپ گواردیولا نیز که برای تعطیلات به شهر بارسلونا سفر کرده، ژاوی را یکی از پنج بازیکن مهم تاریخ این باشگاه خطاب کرده و البته تمایلی به اظهارنظر در مورد احتمال انتقال رحیم استرلینگ به بارسلونا نشان نداد.

پپ گواردیولا گفت: “اگر خوان لاپورتا و هیئت مدیره ژاوی را انتخاب کردند، به این دلیل است که میلیون‌ها نکته مثبت و البته کمی‌جنبه‌‌‌های منفی در مورد او وحود دارد. ژاوی خانه را می‌شناسد و به خاطر نگاهش به فوتبال انرژی مثبتی به همراه خواهد داشت. بهتر است ژاوی با من یا هیچ کس دیگری مقایسه نشود. در مورد او باید خیلی صبور باشید و دانش ژاوی از فوتبال کمک زیادی به باشگاه خواهد کرد.

من هنوز نتوانسته ام با ژاوی صحبت کنم. البته من برای او پیام گذاشته ام، اما می‌توانم تصور کنم چقدر سر او شلوغ است و در ادامه فرصت برای صحبت کردن وجود دارد. من خوش شانس بودم که روزی هدایت ژاوی را بر عهده داشتم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. ژاوی او یکی از پنج بازیکن مهم تاریخ بارسا بوده و دیر یا زود قرار بود او سرمربی بارسلونا شود. حالا نوبت اوست و همه باید کنار او باشند و من مطمئنم که ژاوی موفق خواهد شد.

احتمال انتقال رحیم استرلینگ به بارسلونا؟ ما خودمان مهاجم نداریم و من در این رابطه هیچ نظری ندارم. مربیان آنقدر مشکل دارند که بازیکنانی که بازی نمی‌کنند نباید زیاد عصبانی شوند. اگر بارسلونا به هر بازیکنی علاقمند باشد به دلیل زیبایی‌‌‌های شهر، باشگاه و تاریخچه این تیم برای همه اغوا کننده است.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید