گنج زاده: کرونا مسابقات ورزشی کاراته را هم تعطیل کرده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سجاد گنج زاده عضو تیم ملی کاراته با بیان اینکه شیوع کرونا باعث تعطیلی مسابقات ورزشی از جمله کاراته شد گفت: در این مدت سعی کردم خدمتی کرده باشم به مردم، به همین دلیل از خیریه علی ابن ابیطالب با مدیرت رسول خادم در این بخش فعالیت می‌کند درخواست کردم اجازه دهند پا به پای آنها افتخار کمک به مردم کشورم را پیدا کنم.

سجاد گنج زاده اظهار کرد: در مدت سفرهایی به زاهدان، بیرجند و کازرون داشتیم که واقعاً شرایط مردم در این شهرها را خیلی وخیم است و با سختی‌های زیادی گذران زندگی می‌کنند. شیوع کرونا هم باعث شد این سختی‌ها دوچندان شود. اغلب مردم روز مزد بوده و بخش عمده‌ای از درآمد خود را از دست داده‌اند.

ملی پوش کاراته افزود: در سفر به زاهدان برای بچه‌های مدرسه‌ای در مرکز این شهر و در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای فرودگاه، کمک‌هایی از جمله کفش، کیف، دفتر و… برده بودیم. پوشش پای این بچه‌ها توجه مرا جلب کرد که بیش از ۸۰ درصد کفش نداشتند، کفش ۲۰ درصد باقی مانده هم اغلب پاره بود.

وی با تاکید بر اینکه واقعاً خیلی شرایط بدی بود، تصریح کرد: اکثریت بچه‌ها دمپایی به پا داشتند که وقتی سوال کردیم، پاسخ آنها بسیار تکان دهنده بود، دمپایی‌ها را با خواهر و برادرهای خود به صورت نوبتی استفاده می‌کردند.مام دغدغه ما پیش از این مسابقه، کسب مدال و یا المپیک بود. شیوع کرونا و فرصت حضور در این سفرها باعث شد تا زاویه دید ما بازتر، نگاه و توجه ما به مسائل دیگر هم باشد و امیدوارم بتوانم از این تجربه گرانبها در زندگی خودم بهترین استفاده را ببرم.

گنج زاده یادآورشد: شاید الان نگاه و هدف مردم به آینده و رو به جلو باشد، ولی خیلی خوب است که به عقب هم نگاهی کنیم و ببنیم که خیلی از هموطنان ما با شرایط سخت زندگی می‌کنند. نتیجه این کار شکر خدا و قدردانی بابت داشته‌ها خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید