گمانه زنی‌ها در مورد جدایی شهباز زاده از سپاهان قویتر شد

 این در شرایطی است که هنوز اتفاق ویژه‌‌ای در این زمینه رخ نداده و تنها  برخی افراد رسانه‌ای با بررسی صفحه اینستاگرام سجاد شهباززاده به گمانه‌زنی در مورد انتقال او به پرسپولیس پرداخته‎اند و حتی خبر از توافق دادند.

اینکه پیج رسمی‌باشگاه سپاهان سجاد شهباززاده را دنبال نمی‌کند، پاک کردن قلب‌های زرد در قسمت اطلاعات شخصی در اینستاگرامِ سجاد و در نهایت اینکه آقای گل فصل گذشته لیگ پیج رسمی‌باشگاه را در میان دنبال کننده‌های خود ندارد، به این گمانه‌زنی سرعت بخشید که شهباززاده قصد جدایی از سپاهان و پیوستن به پرسپولیس یا تیم دیگری را دارد.

با این حال واقعیت از این قرار است که باشگاه سپاهان تا این لحظه هنوز سجاد شهباززاده را از لیست دنبال کننده‌های خود حذف نکرده و در مورد پاک شدن قلب‌های زرد نیز این موضوع به یکسال پیش بازمی‌گردد و از آن زمان تاکنون هیچ تغییری در صفحه اینستاگرام شهباززاده ایجاد نشده است.  شهباززاده در لیگ نوزدهم پس از پایان قراردادش با سپاهان قلب زرد را از قسمت اطلاعات شخصی خود برداشت و پس از تمدید دوباره با سپاهان هیچ قلبی در این بخش قرار نداده که حالا پاک کردن آن دلیلی بر جدایی او باشد.

اما مهم‌ترین دلیلی که به آن طی ساعات اخیر برای نهایی شدن انتقال این بازیکن به پرسپولیس و جدایی‌اش از سپاهان استناد می‌شد، دنبال نکردن پیج رسمی‌سپاهان توسط سجاد شهباززاده بود که این اتفاق در دوران حضور این بازیکن اصلا رخ نداده است؛ اتفاقی که البته چندان مرسوم نیست.

شهباززاده که در لیگ بیستم با زدن 20 گل عنوان آقای گلی مسابقات را از آن خود کرد، پس از پایان این فصل سخت و فرسایشی به ترکیه رفته و در حال استراحت برای شروع فصل جدید مسابقات ایران است. بی تردید تمدید قرارداد او با سپاهان یا انتخاب تیمی‌دیگر یکی از خبرهای داغ پنجره تابستانی لیگ بیست و یکم خواهد بود و باید دید این بازیکن که سومین سال حضور در سپاهان را تجربه کرد و قراردادش به انتها رسیده، چه تصمیمی‌برای فصل آینده خود خواهد گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید