گمانه زنی‌ها در مورد تغییر مالکیت باشگاه تراکتور

دقایقی پس از تجمع گسترده هواداران تراکتور و اعلام غیررسمی‌مدیرعامل مبنی بر تغییر مالکیت باشگاه، مدیران تی تی‌ها در بیانیه‌ای رسمی‌اعلام کردند که «تیم به هیئت فوتبال تحویل داده می‌شود».

در همین رابطه رییس هیئت فوتبال تبریز، جواد ششگلانی در گفتگو با خبرنگار ما و در پاسخ به این سوال که آیا هیئت فوتبال قصد تی مداری دارد؟ گفت: «خیر ما به هیچ عنوان چنین قصدی نداریم. من با آقای زنوزی هم صحبتی نداده‌ام.»

وی همچنین توضیح داد: «ما منتظر نظر آقای زنوزی هستیم و به هرکسی که او بگوید ما باشگاه را منتقل می‌کنیم و خودمان قصد نداریم که بر باشگاه مالکیت کنیم.»

او در خصوص تصمیم تراکتوری‌ها اظهار داشت: «وظیفه ما این است که نقش انتقالی را انجام دهیم و نمی‌دانم منظور مدیران تراکتور از تحویل باشگاه چه چیزی است و در این باره باید دیدگاه خود را بگویند.»

ششگلانی در مورد تلاش هیئت فوتبال در ماجرای تراکتور عنوان کرد: «جلسات متعددی تشکیل شده و ادامه هم خواهد یافت. جلسه با دستگاه‌های نظارتی و مسئولان ذی ربط بوده که در فرمانداری و استانداری و حتی بیت امام جمعه و اداره ورزش تشکیل شده است.»

رییس هیئت فوتبال در مورد احتمال بازگشت تراکتور به مالکان قبلی گفت: «این احتمال دارد وجود دارد اما بنیاد تعاون سپاه یا کارخانه هنوز درخواستی نداده‌اند و من اطلاعی ندارم.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید