گل گهر با شکست دادن ذوب آهن به رده چهارم لیگ برتر رسید

امروز و در شرایطی که فولاد بخت زیادی برای کسب رتبه چهارم به واسطه شرایط بهتر در بازیهای رودرو درمقابل گل گهر داشت اما توقف آنها در مقابل شهرخودروی سقوط کرده این فرصت را به گل گهر داد تا آنها با پیروزی سه بر دو در بازی دشوار خانگی مقابل ذوب آهن بدون چند یار اصلی در رتبه چهارم لیگ جای بگیرد تا لیگ برتر برای آنها پایان خوشی داشته باشد.

این یک پایان رویایی برای گل گهری بود که سرمربی اش بیش از نیمی از فصل را به شکوه و گلایه بابت 7 امتیاز از دست رفته سپری کرد اما در نهایت آنها تیم چهارم لیگ هستند درست برعکس سال گذشته که در روز آخر رتبه چهارم را به فولاد دادند.

هفته سی‌ام لیگ برتر
ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان/ تماشاگر:
گروه داوری: ابوالفضل گرجی، سید محمد هاشمی نسب، محمد شاکر، مجتبی شجاعی/ ناظر: بهرام مهرپیما

ترکیب گل گهر:
محسن فروزان
علیرضا آرتا
مهران گلزاری
علی اصغر عاشوری
مهدی تیکدری
مرتضی تبریزی
رضا شکاری
احمد موسوی (۶۹- بهنام برزای)
مسیح زاهدی
شایان مصلح
امین پورعلی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

jmnfiyjq

ترکیب ذوب آهن:
حبیب فرعباسی
امیرحسین صدقی
حامد نورمحمدی(۶۵- محمد قریشی)
مسعود ابراهیم‌زاده
آرمان قاسمی
سجاد جعفری (85-پوریا پورعلی)
امید شبانی
سعید باقرپسند
صادق صادقی
سینا اسدبیگی
سجاد آشوری (85-رضا خالقی‌فر)

سرمربی: مهدی تارتار

کارت زرد
امیرحسین صدقی (۳۳)

احمد موسوی (۵۴)

رضا شکاری (۷۷)

اخراج:

مهدی تارتار(۸۴)

حامد پورمحمدی (۸۶)

گل گهر صفر – ذوب آهن یک (دقیقه 11: سجاد آشوری): پاس بازیکنان ذوب آهن به سجاد آشوری رسید تا او با استفاده از خروج محسن فروزان دروازه گل گهر را باز کند.

گل گهر یک – ذوب آهن یک (دقیقه ۵۹: مرتضی تبریزی): ارسال تیکدری از جناح در اوج فشار حملات گل گهر به مرتضی تبریزی رسید و او با یک کنترل و ضربه رو پا از سمت راست توپ را از فرعباسی گذراند تا گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

گل گهر ۲- ذوب آهن ۱(دقیقه۶۶): در اوج حملات گل گهر ضربه سر مسعود ابراهیم زاده با تجربه میزبان را غافلگیر کرد. او سانتر ارسالی از جناح راست را به زیبایی و بالای سر احمد موسوی به گل دوم تیمش تبدیل کرد.

گل گهر دو – ذوب آهن دو (دقیقه 73): بهنام برزای که تازه دقایقی بود که وارد میدان شده بود با فراری به پشت دفاع ذوب آهن و با پاس تماشایی از ارتا با فرعباسی تک به تک شد و در دقیقه ۷۳ گل تساوی را وارد دروازه ذوبی ها کرد.

گل گهر سه – ذوب آهن دو (دقیقه 83):  شایان مصلح در دقیقه ۸۳ کرنر کوتاه ارسالی از جناح چپ و سانتر تبریزی را با یک ضربه تماشایی به گل سوم تیمش تبدیل کرد.

بهترین بازیکن: مرتضی تبریزی با یک گل و یک پاس گل تاثیر بسیار زیادی در پیروزی در بازی سخت شده مقابل ذوب آهن داشت و می تواند ستاره مسابقه باشد.ضمنا مهدی تیکدری یکی از بهترین بازی های خود را برای تیمش انجام داد، همچنین شایان مصلح با گل زیبایی که زد فصل را به خوبی برای قلعه نویی تمام کرد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید