گل محمدی: پرسپولیس برای پیشرفت نیاز به زمان دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد پرسپولیس در بازی با التعاون تاکید کرد: بازی را خوب شروع کردیم اما رفته رفته به حریف فرصت دادیم و آنها می‌توانستند گل هم به ما بزنند.

یحیی گل محمدی درباره عملکرد حامد لک در چارچوب دروازه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی سختی برای او بود که در نیمه اول عملکرد خیلی خوبی هم داشت. باید بیشتر تمرین کرده و تمرکز کند. کارش تازه شروع شده است. از لک برای بازی خوبش تشکر می‌کنم.

گل محمدی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل التعاون عربستان گفت: بازی خیلی سختی بود چون از بابت هماهنگی و هارمونی در بین بازیکنان تیم به وجود نیامده بود.با توجه به تغییراتی که داشتیم زمان زیادی برای هماهنگی و بازی تدارکاتی نداشتیم. فکر می‌کنم بازی به بازی بهتر می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره نبود علی علیپور و مهدی ترابی یادآور شد: آنها به همراه نادری، شیری بازیکنانی بودند که برای ما بازی کردند. دوست داشتیم با ما باشند اما پیشنهاد داشتند و رفتند. من هم برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

او ابراز کرد: عملکرد امروز بازیکنان جدید نیز نسبتا خوب بود. باز هم می‌گویم نیاز به زمان داریم. از بازیکنان که در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتند تا به هواداران هدیه بدهند تشکر می‌کنم.

گل محمدی تصریح کرد: در نیمه دوم فکر می‌کنم شرایط بدنی و روانی بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب بود. تقریبا بازی یکطرفه ای را انجام دادیم. خدا راشکر بازی خیلی مهمی‌را بردیم. فکر میکنم تازه در شروع کار هستیم.

گل محمدی در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه باید با همین التعاون دوباره بازی کنیم ابراز کرد: آنها هنوز در صدر جدول هستند و انشاالله کارمان را با قدرت پیش ببریم و به خواسته قلبیمان می‌رسیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید