گل محمدی :پرسپولیس با ۱۰ امتیاز قهرمان نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من اصلا دوست ندارم هیچ‌کدام از بازیکنان تیمم از حالا فکر کنند که قهرمان هستیم. ما تا زمانی که جام را بالای سر نبردیم، باید تلاش کنیم، چرا که نمی‌خواهم ذهنیت بازیکنانم به شکلی باشد که از حالا قهرمان هستیم.

یحیی گل‌محمدی افزود: درست است که از نظر جدولی وضعیت خوبی داریم و با تیم‌هایی بازی کردیم که در بالای جدول بودند، اما از طرف دیگر با تیم‌هایی بازی داریم که برای جلوگیری از سقوط و کسب سهمیه می‌جنگند.

وی ادامه داد: هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین بدهد کرونا می‌گیرد یا نمی‌گیرد. رعایت پروتکل‌های بهداشتی از طرف فوتبالی‌ها باید صورت بگیرد. ما باید تلاش کنیم نشاط اجتماعی به وجود بیاوریم، چون در ۲، ۳ ماه اخیر شرایط در کشور سخت بوده است.

گل محمدی تصریح کرد: هنوز به تیم‌های لیگ برتری برنامه‌ای نداده‌اند،فکر کنم بازی‌ها هر ۵ روز یک بار هم در برنامه باشد و فقط ۴ روز فاصله بین بازی‌ها نیست. این قانون تصویب شده که ۵ تعویض داشته باشیم هم باعث می‌شود بازیکنان خسته نشوند و می‌تواند خیلی کمک کند.

وی یادآورشد: ما فوتبالی‌ها تمام زندگی و کارمان به فوتبال بستگی دارد و ۹۵ درصد کارمان فوتبال است چرا که این کارشغل ماست. همه ما از این فوتبال نان می‌خوریم و خرج زندگی را در می آوریم. توصیه من این است که لطفا بعضی‌ها به فکر تعطیلی فوتبال نباشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: خوشبختانه یک ماه به تیم‌ها فرصت دادند که هم خوب تمرین کنیم و هم بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشیم. با این تصمیم فکر می‌کنم می‌توانیم با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.

گل محمدی ابرازکرد: متأسفانه فوتبال در تمام دنیا تعطیل بود و دل‌مان برای دیدن مسابقات فوتبال خیلی تنگ شده است. من خودم طرفدار بارسلونا هستم، اما بله، به خاطر گواردیولا بازی‌های من‌سیتی را تماشا می‌کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید