گل محمدی و برد پرسپولیس

پس از  پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان یحیی گل‌محمدی  سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: پلن خوبی برای این بازی سخت داشتیم، مقداری در گردش توپ با احتیاط نبودیم اما ذوب آهن برنامه دفاعی خوبی داشت. هر وقت توانستیم خلق موقعیت کردیم و موقعیت خاصی هم به حریف ندادیم. گرفتن این سه امتیاز با توجه به شرایط جدول برای ما مهم بود. خوشحالم که پیروز شدیم.

گل محمدی ادامه داد: در این یکی دو سال بازیکنان با دل و جان کار کردند و با وجود تمام مشکلات ایجاد شده ذوب آهن را بردیم. اتفاقی که در این یکی دو سال رخ نداده بود. ذوب آهن تیم شایسته و قابل احترامی‌است.

سرمربی پرسپولیس در مورد حذف احتمالی از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: روز قبل هم گفتم ساختار فوتبال ایران سال‌هاست که ایرادهای اساسی دارد و یک جایی همه باید کمک کنند تا بتوان زیر ساخت‌ها را درست کرد. امکانات فوتبال ما از  سطح فنی تیم ملی و باشگاهی ما کمتر است. AFC سختگیری‌های زیادی دارد و امیدوارم مشکل حل شود و این مشکلات سال‌‌‌های قبل هم بوده اما توانستیم مجوز حضور در آسیا را بگیریم.

وی افزود: از گرفتن سه امتیاز خیلی خوشحالیم توانستیم خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم سه امتیاز حساسی بود. در نیمه اول گردش خوب توپ نداشتیم اما موقعیت گلزنی داشتیم در نیمه دوم مسلط بر بازی بودیم و خوب مسابقه را شروع کردیم. بازی سنگینی بود. یک بازی فیزیکی و درگیرانه. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که اراده خوبی برای گرفتن این سه امتیاز خودشان نشان دادند. این برد را به همه هواداران تقدیم می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی هفته بعد با سپاهان در زمین بی‌طرف عنوان کرد: هم ما و هم سپاهان ورزشگاه‌های خوبی داریم اما برگزاری این بازی در ورزشگاه بی‌طرف آن هم به خاطر اتفاقاتی که وجود داشته عجیب بود و این مسئله برای ما غیر قابل هضم است. اما این اتفاق رخ داده و باید در شهر بی‌طرف بازی کنیم. برخی اتفاقات در فوتبال ما مختص ایران و فوتبال کشورمان است و راجع به این مسئله نمی‌شود خیلی صحبت کرد.

گل‌محمدی در رابطه با اینکه تارتار روی گل دوم معترض بود و معتقد بود خطای پنالتی رخ نداده است، گفت: من صحنه را دوباره دیدم کاملاً پنالتی و خطا بود مدافع حریف یک خطای واضح را انجام داد و پای مهاجم ما را زد. اگر او پایش را نمی‌زد آل‌کثیر در موقعیت خوب گلزنی قرار می‌گرفت. این پنالتی خیلی واضح بود و نمی‌شود راجع به این مسئله صحبت کنیم.

وی در مورد وضعیت دو بازیکن تاجیکستانی تیم گفت: آی‌تی‌سی آنها صادر نشده و هنوز کارهای‌شان انجام نشده است. ما این دو بازیکن را جذب کردیم تا نیم‌فصل اول به ما کمک کنند. اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. اگر می‌دانستیم تا نیم‌فصل دوم بازی نمی‌کنند این همه انرژی و وقت هدر نمی‌دادیم بازیکن خارجی بگیریم و هنوز هم امکان استفاده از آنها را نداشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه زمانی آنها می‌توانند بازی کنند، اظهار داشت: شاید تا دو هفته آینده درست شود اما یکی از آنها به دلیل مصدومیت تا یک ماه از دست داریم و تا نیم فصل نمی‌توانیم از آن استفاده کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید