گل محمدی: مشکلات پرسپولیس نگران کننده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس خیلی زیاد است، گفت: چند جلسه با هیات مدیره داشتیم که محور صحبت‌ها مشکل مالی بود. حتی بازیکنانی هستند که از سال قبل طلب دارند.

یحیی گل محمدی با اشاره به اینکه مشکلات کمی‌نگران کننده است و امیدوارم که زودتر برطرف شود، افزود: همه می‌دانند بازیکنان ما با تمام وجود تمرین و بازی می‌کنند و انصافا عملکرد خیلی خوبی را باتوجه به این وضعیت داشته اند؛ اصلی ترین دلیل ما هم حضور هواداران و شاد کردن دل آنها بوده است.

وی درباره محافظه کار شدنش در پرسپولیس ابراز کرد: شرایط هر تیم با یک تیم دیگر فرق می‌کند در پرسپولیس همه انتظار قهرمانی دارند و ضریب ریسک پایین تر می‌آید که طبیعی است؛ البته تیمی‌هم که گرفته ام بازیکنان خیلی خوبی دارد.

گل محمدی با تاکید بر اینکه یکی از سخت ترین کارهای من این بود که حتی بخواهم لیست ۱۸ نفره بدهم چه برسد به اینکه بخواهم ترکیب ۱۱ نفره را مشخص کنم، تصریح کرد: بازیکنانم انگیزه بالایی دارند و هر روز این انگیزه بیشتر می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه درهیچ تیمی‌ندیده ام بازیکنان اینقدر پرتلاش باشند، تصریح کرد: حتی گاهی تاکید می‌کنیم که بازیکنان در تمرین فشار نیاورند ولی بازهم آنها قویتر کار می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه فکر نمی‌کنم نیاز زیادی به تغییرات داشته باشیم وسیاست سال بعد ما هم این است که استخوانبندی تیم را حفظ کنیم. ۹۵ درصد تیم را حفظ می‌کنیم، ادامه داد: ۵ درصد هم کسانی مثل بیرانوند هستند که قراردادشان را برای سال بعد با تیم دیگری امضا کرده اند.

گل محمدی درخصوص استوکس نیز گفت: از شرایط قرارداد استوکس و نوع پرداختی به این بازیکن اطلاعی نداشتم. آن موقع هنوز کار من هم با پرسپولیس صد درصد مشخص نبود ولی باید انتخاب می‌کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: جایی که می‌دانم آپشن‌‌‌های سختی در قرارداد استوکس آمده و اگر باشگاه پیگیر باشد حتی می‌تواند مبلغی که پرداخت شده است را از این بازیکن برگرداند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید