گل محمدی خبر استعفا خود را تکذیب کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به موضوع انتخابات هیات فوتبال استان تهران گفت: در حال حاضر استعلام‌‌‌های آن توسط دستگاه‌‌‌های نظارتی در حال بررسی است.

رضا گل محمدی در توضیح این خبر نیز ابراز کرد: تعیین صلاحیت افراد هنوز از سوی مراجع ذی صلاح اعلام نشده است پس از اعلام لیست افراد دارای صلاحیت شرکت در انتخابات درباره برگزاری آن تصمیم گیری خواهیم کرد.

او ادامه داد: پس از دریافت جواب استعلام‌ها با هماهنگی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش درباره تاریخ برگزاری آن جمع بندی کرده و تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد. اگر تا زمانی که بنده حضور داشتم قطعا با قدرت این انتخابات را برگزار خواهم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با رد ادعای استعفا خود گفت: بنده در نامه ای به دکتر سلطانی فر وزریر ورزش جوانان تفاضای بازنشستگی کردم البته این تقاضای من مربوط به امروز نیست چند ماه قبل حداقل یک سال قبل تقاضا کرده بودم و هر بار به نوعی موکول به آینده شد.

گل محمدی تصریح کرد: این بار از دکتر سلطانی فر خواهش کردم که حتما با درخواست بنده موافقت کنند که ایشان هم لطف کردند و از تاریخ اول آبان با این موضوع موافقت کردند. برخی از این تقاضا به عنوان استعفا برداشت کردند که تاکید می‌کنم برای التزام به قانون چنین تقاضایی را مطرح کردم.

وی در ادامه با اشاره به غیرقانونی بودن فعالیت هیات فوتبال تهران گفت: اتوماسیون اداری این هیات همچنان بسته است و بر نظریه خود مبنی بر غیرقانونی بودن فعالیت هیات فوتبال کنونی استان تهران پایبندم، اعتقاد دارم این هیات از وجاهت قانونی برخوردار نیست.

گل محمدی افزود: ما همه باید تابع ستاد مبارزه با کرونا باشیم. من از افرادی که پروتکل‌‌‌های بهداشتی را رعایت نکردند، گلایه دارم. مایل بودم که باشگاه‌‌‌های ورزشی ما باز باشند اما چون سالن‌‌‌های ورزشی جزو اولین اماکنی هستند که سریع آلوده می‌شوند تا زمانی که لازم باشد و ستاد مبارزه با کرونا اجازه ندهد محدودیت‌ها را ادامه خواهیم داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید