گل محمدی: به این برد و راهیابی به فینال لیگ قهرمانان باور داشتیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چگونه توانستید با وجود اخراج یک بازیکن پرسپولیس در پنالتی‌ها برنده شوید، گفت: به این برد و راهیابی به فینال لیگ قهرمانان باور داشتیم و این موضوع را در چهره تک تک بازیکنانم می‌بینم.

یحیی گل محمدی افزود: اتفاقی هم که امروز برای ما به دلیل محرومیت آل کثیر افتاد، انگیزه‌‌‌های مان را چند برابر کرد. نقطه عطفی بود تا برای دیدار با النصر با وجود سختی هایی که داشتیم و مقابل تیمی‌قرار گرفتیم که فوتبال خوب و قوی بازی می‌کند انگیزه داشته باشیم.

وی افزود: به تمام بازیکنانم که واقعا در این دوره از بازی‌ها بزرگی کردند و با تمام مشکلات شان دویدند، جنگیدند و غیرت و شرف گذاشتند. از حیثیت مردم ایران دفاع کرده و آبروداری کردند.

گل محمدی تصریح کرد: دوست دارم از تمام افرادی که دل شان با پرسپولیس بود و می‌خواستند این تیم به فینال برود تشکر کنم. خیلی‌ها هم دوست نداشتند این اتفاق برای ما رخ بدهد که جواب محکمی‌به همه آنها دادیم. از این اتفاق خیلی خوشحالیم و ان شاالله بتوانیم در فینال هم قهرمان شویم.

یک خبرنگار عرب زبان از یحیی گل محمدی درباره نظرات متفاوتش قبل و پس از بازی درباره محرومیت آل کثیر سوال پرسید که وی از این سوال تعجب کرده و گفت من قبل بازی هم گفتم انگیزه بازیکنانم با این اتفاق بالا رفته است، توضیح داد: در جلسه فنی بودیم که خبر محرومیت آل کثیر را به ما دادند. شوک عجیب و غریبی بود و تاکنون ندیده بودم درباره بازیکنی دو ساعت قبل بازی چننی اتفاقی رخ بدهد و این جریمه سنگین شایسته عیسی نبود.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: آل کثیر واقعا جوان خوبی است و باید درباره این مساله تجدیدنظر شود. شوک خوبی به ما وارد نشد اما از همین موضوع توانستیم در جهت ایجاد انیگزه بیشتر استفاده کنیم.

گل محمدی اضافه کرد: آل کثیر این خوشحالی را در سال‌‌‌های اخیر و از زمان به دنیا آمدن برادرزاده اش انجام می‌داد و این نوع شادی اش در لیگ ایران هم سابقه دارد. این رقابت‌ها هم اولی بازی‌‌‌های بین المللی عیسی است و تاکنون به جز ایران جایی باز نکرده بود که بخواهد از این شادی تعبیر نژادپرستانه ای داشته باشد. قطعا به این رای اعتراض می‌کنیم و باید رای محرومیت آل کثیر را تغییر داد زیرا نمی‌شود درباره آینده یک بازیکن به این راحتی تصمیم گیری کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید