گل محمدی: بزرگترین چالش پرسپولیس بحث مدیریت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بزرگترین چالش در این باشگاه بحث مدیریت است و من امیدوارم با یک تصمیم گیری خوب باشگاه به انسجام برسد، گفت: در این سالها افراد زیادی به پرسپولیس آمده و رفته اند و ثبات خوبی در این زمینه وجود نداشته است.

یحیی گل محمدی با اشاره به اینکه وقتی باشگاه‌ها دولتی هستند مشکلات ناخواسته به وجود می‌آید، اظهار کرد: زمان آقای انصاری فرد اتفاقات خوبی رخ داد و ما در حال کار بودیم و مباحث خوبی انجام شده بود ولی به یکباره آن مشکلات به وجود آمد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه چه توصیه ای برای برون رفت باشگاه پرسپولیس از مشکلات متعدد مالی دارد گفت: پرسپولیس تیمی‌است که ظرفیت‌‌‌های بالایی برای درآمدزایی دارد،با یک برنامه ریزی خوب می‌شود این باشگاه را از این شرایط خارج کرد، بحث مهم خصوصی سازی است که اگر صورت بگیرد اتفاقات خوبی رخ می‌دهد.

گل محمدی در خصوص اینکه با تعطیلی تمرینات آیا از وضعیت بازیکنان تیمش مطلع است یا خیر گفت: در این شرایط نمی‌شود زیاد وضعیت بازیکنان را بررسی کرد. در تعطیلات بازیکنان تمرینات را از طریق گروه هایی که تشکیل دادیم ارسال می‌کنند اما کار کردن به این شکل سخت است و ما نمی‌دانیم بازیکنانمان در چه وضعیتی هستند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به بازیکنانش توصیه می‌کنند که مغرور نشوند و این اتفاق را در صورت وقوع «شروع نزول پرسپولیس» می‌داند. او در صحبت هایش با اشاره به جدایی بیرانوند، تصمیم او را حرفه ای عنوان کرده و از رادوشوویچ به عنوان گلری مطمئن نام برده است. یحیی می‌گوید که ذهنیت برنده باعث شده تا پرسپولیس پیروزی‌‌‌های متوالی را کسب کند و حتی با غیبت بازیکنان هم مشکلی برایش پیش نیاید.

گل محمدی ادامه داد: باید از بازیکنان تشکر کنم به خاطر این که همیشه تشنه پیروزی هستند و عطش برد دارند و این در وجودشان نهادینه شده اند و هیچ وقت دوست ندارند بازنده باشند و مهم ترین دلیلی که این پیروزی‌ها تداوم دارد فکر کنم همیشه باشد. از آن‌ها به خاطر این حس خوب تشکر می‌کنم و فکر کنم تنها کاری که می‌توانیم کنیم این است که از نظر فکری و روانی آن‌ها را آماده تر کنیم. فکر کنم مهم ترین دلیل ذهن بزرگی است که دارند و دوست دارند همیشه برنده باشند و این فاکتور مهمی‌است که ما در تیم داریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید