گل‌محمدی: متاسفانه در تیم پرسپولیس فقط دروغ شنیده‌ایم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید بعد از اتمام لیگ تمرکزمان روی تمرینات باشد و آنقدر دیر جنبیدیم و معطل کردیم که این اتفاقات برایمان افتاد.

یحیی گل‌محمدی افزود: در نقل و انتقالات باید دنبال بازیکن باشیم، یک هفته دیگر بازی داریم اما هنوز تمرین کاملی با بازیکنان نکرده‌ایم و تیم‌‌‌های رقیب بازیکنان خوب برزیلی گرفته‌اند که به اندازه دو فصل بودجه ما دستمزد می‌گیرند.

گل‌محمدی ادامه داد: ما یک سری مشکلات پیش پا افتاده داریم حل نشده و فقط دروغ شنیدیم. بعد از آسیا هم نامه عدم همکاری‌ام را به باشگاه می‌‌فرستم. فقط در این چند وقت دروغ شنیدیم و تیم خیلی اذیت شد وهیچ کدام مان تمرکز تمرینی نداریم.

وی در مورد مشکلات مدیریتی باشگاه گفت: بحث‌‌‌های مدیریتی به ما ربطی ندارد مشکلات را درک می‌کنیم و خیلی هم درموردش با بازیکنان صحبت کردیم که آرام باشند اما کاری دیگر از دستم بر نمی‌آید و هر کسی سرکار باشد باید مشکلات را حل کند.

او در مورد بازی در قطر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: با توجه به بیماری کرونا شرایط خاصی وجود دارد و از قطری‌ها ممنون هستیم زیرا هیچ کشوری حاضر نبود میزبان این مسابقات شود و اگر قطر نبود شاید این مسابقات لغومی‌شد.

گل‌محمدی یادآورشد: هفته پیش تمرینات را بعد از چند روز استراحت شروع کردیم و درگیر نقل و انتقالات هم بودیم. با توجه به اتمام مسابقات باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کردیم. دو ماموریت داشتیم حفظ بازیکنان قدیمی‌که تیم را قهرمان کردند و جذب بازیکنان جدید.

وی ادامه داد: برخی بازیکنان مثل استوکس، علیپور و ترابی جدا شدند و مصدوم هم داشتیم. انرژی زیادی در این هفته از ما گرفته شد و اکثر تمرینات ما ناقص و بدون حضور کامل بازیکنان بود.

گل‌محمدی گفت: بشار رسن امروز به تمرین می‌آید اما بازیکنان خوبی مثل ترابی و علیپور را از دست دادیم که دوست داشتیم در کنارمان باشند و در آسیا بازی کنند و از آنها تشکر می‌کنیم. یک سری مشکلات نقل و انتقالاتی باعث شد که تمرین کاملی با بازیکنان نداشته باشیم. ذهن هواداران را نمی‌خواهم ناراحت کنم اما مشکلاتی داریم که قابل بیان نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید