گل‌محمدی: فشردگی مسابقات زیاد است و لیگ فرسایشی شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس راجع به نقل و انتقالات گفت: همیشه در زمان نقل و انتقالات رسانه‌ها گمانه زنی درباره ورودی و خروجی دارند. این درباره تیم ما نیست و برای همه است اما برخی رسانه‌ها که تعدادشان خیلی کم است، دنبال حواشی برای تیم هستند و می‌خواهند آرامش درونی تیم را بگیرند. این‌ها ادم‌‌‌های شناخته شده هستند و من این را به بازیکنان هم گفتم.

یحیی گل‌محمدی اظهار کرد: به باشگاه هم گفتم که حفظ همه بازیکنان اولویت تیم بستن ما برای امسال است و بعد از این به سراغ نقل و انتقالات می‌رویم و طبیعی است که هر فصل چند بازیکنی را باید بخریم. باید ببینیم کدام بازیکنان با ما تمدید می‌کنند یا با ما هستند و بعد بر اساس آن به نقل و انتقالات می‌رویم.

گل‌محمدی با اشاره به وضعیت فشردگی مسابقات اظهار داشت: در هر صورت بازیکنان انسان هستند و ربات نیستند. فشردگی مسابقات زیاد است و لیگ فرسایشی شده و ۱۵-۱۶ ماه یک فصل طول می‌کشد. امیدوارم بتوانیم هم از نظر روحی – روانی در شرایط خوبی باشم و هم از نظر بدنی مقابل استقلال وضعیت خوبی داشته باشیم.

وی یادآورشد: وقتی شما چهار هفته زودتر قهرمان می‌شوید، کار سخت می‌شود و باید تقسیم انرژی انجام دهیم تا هم به بازیکنان به بازی با استقلال برسند و هم انرژی کافی داشته باشند. برنامه ریزی سختی داشتیم و سعی کردیم این اتفاق بیفتد.

سرمربی پرسپولیس درباره آسیا هم عنوان کرد: البته متاسفانه فرصتی نیست و برنامه‌ها برای باشگاه‌‌‌های آسیایی فشرده است. الان من شنیدم که میخواهند فیفادی هم برگزار کنند که این ظلم بزرگی به چهار نماینده آسیایی است چون هم زمان استراحت، هم تمرین و هم نقل و انتقالات را می‌گیرند و خسته و کوفته بازیکنان را به آسیا می‌فرستند.

گل‌محمدی افزود: امیدوارم که بحث فیفادی را فدراسیون تعطیل کند و چون بازی تیم ملی یک سال دیگر است، هیچ دلیلی ندارد باشگاه‌ها را خسته و ناتوان به آسیا بفرستیم. اگر این اتفاق بیفتد مقصر نتایج فدراسیون خواهد بود که این برنامه ریزی را انجام می‌دهند. از باشگاه‌ها هم میخواهم که نسبت به این موضوع واکنش خوب نشان دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید