گل‌محمدی: داور در بازی استقلال و پرسپولیس فشار زیادی به ما وارد کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست تیمش مقابل استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: ما در نیمه اول خیلی خوب نبودیم و فکر می‌کنم در دقایقی که خوب نبودیم، تحت فشار عصبی بودیم که داور به تیم ما آورده بود.

یحیی گل‌محمدی اظهار کرد: در نیمه اول خوب نبودیم، ولی در نیمه دوم جریان بازی به نفع ما شد و موقعیت‌های خوبی داشتیم و به گل رسیدیم و حتی می‌توانستیم در ۹۰ دقیقه برنده بیرون بیاییم. بعد از اینکه در دقایق پایانی گل خوردیم، کارمان سخت شد.

گل‌محمدی ادامه داد: در وقت اضافه بازی متعادل بود. در ضربات پنالتی هم فکر می‌کنم تمرکز لازم را نداشتیم و باید محکم و قوی‌تر ضربه می‌زدیم. در هر صورت پنالتی شرایط خاص خودش را دارد. تبریک می‌گویم به همه آنهایی که می‌خواستند این تیم برنده شود!

گل‌محمدی تصریح کرد: نمی‌دانم چطور می‌خواهند سرشان را زمین بگذارند و بخوابند. یکی‌ هم همان کسانی که شب بازی حاشیه ایجاد کردند، واقعاً برای تمام کسانی که تصمیم گرفتند داوری این‌طور باشد و این تیم را قهرمان کنند، متأسفم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم یکسری اتفاقاتی که قبل از بازی افتاد و بحث داوری فشار زیادی روی قضاوت داور آورد. متأسفانه ذهنیت ما امروز مثبت نبود روی داوری و در خیلی از صحنه‌ها داور می‌توانست به حریف کارت بدهد که نداد.

وی ابراز کرد: احساس کردیم تیم حریف مصونیت دارد و این ذهنیت همه ما را اذیت کرده بود. این اتفاقات در شخصیت فوتبال ایران نمی‌گویم نیست،‌ شاید باشد. با توجه به این تصمیم‌گیری‌هایی که می‌شود حق تمام فوتبالی‌ها و مردم را ضایع می‌کنند و جای تأسف دارد.

گل‌محمدی درباره تعویض‌های این تیم توضیح داد: تعویض‌های ما به نظرم جواب داد، ولی محمد نادری بعد از پنج دقیقه مصدوم شد و کارمان را سخت کرد. مجبور شدیم امیری را به دفاع چپ بیاوریم و آن نظمی‌که در خط حمله داشتیم را از دست دادیم. ما مجبور بودیم این کار را انجام دهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید