گل‌محمدی: جای هواداران در بازی با استقلال خالی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عدم حضور هواداران دو تیم در این بازی حساس نیز گفت: واقعاً حیف است. ما حسرت حضور هواداران را چند ماه است، داریم.

یحیی گل‌محمدی افزود: ما بازی‌های خوبی ارائه کردیم و دوست داشتیم همه این بردها را با هواداران تقسیم کنیم. خصوصاً در بازی فردا شاید دربی بدون حضور هواداران آن جذابیت را نداشته باشد. برای همه آنها آرزوی سلامتی دارم و می‌خواهم برای تیم ما دعا کنند. امیدوارم زودتر این ویروس نابود شود.

وی افزود: خوشحالم بخشی از خانواده فوتبال هستم و کمک کوچکی در این مدت به در خانه ماندن مردم کردیم. فوتبال باعث شده است تا مردم مشکلات اقتصادی که بیداد می‌کند را تا حدود خیلی کمی‌فراموش کنند. درباره دربی هم باید بگویم این بازی یک بازی حیثیتی برای هر دو تیم است

گل‌محمدی تصریح کرد: هر تیمی‌بتواند تمرکز خوبی داشته باشد و از فرصت‌ها استفاده کند، می‌تواند برنده باشد. تیم ما آمادگی لازم را به لحاظ فنی دارد و در شرایط خیلی خوبی هستیم. از شرایط تیم راضی هستم و بازیکنان خوب تمرین کرده‌اند. ان‌شاءالله فقط بتوانیم در طول مسابقه تمرکز خوبی داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: همه شرایط داوران را به لحاظ جایگاهی و مالی می‌دانیم که شرایط سختی دارند، اما با این کارها بیششتر به آنها لطمه می‌زنیم. واقعاً جای تأسف داشت و این اتفاقات نباید رخ می‌داد. اینکه کمیته داوران از انتخاب داور دربی اطلاع نداشته باشد آدم را نگران می‌کند.

گل‌محمدی در پایان صحبت هایش نیز یادآورشد: باید به این مسائل پرداخته شود که چرا این اتفاق در فدراسیون افتاد و داور دربی را از جای دیگر مشخص کردند. در هر صورت برای پیام حیدری هم آرزوی موفقیت دارم. او شخصیت خوبی دارد و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشد و ستاره میدان هم داور باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید