گل‌محمدی: بازیکنان پرسپولیس روزهای سختی را گذراندند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بچه‌های ما سختی‌های زیادی را پشت سر گذاشتند. بعد از اینکه ما به فینال آسیا رسیدیم، بچه‌ها واقعاً روزهای سختی را گذراندند و شرایط روحی و روانی را متحمل شدند که هنوز دلایل آنها برای خود من هم روشن نیست و اینکه چرا این همه فشار روی تیم ما، کادر فنی و همه مجموعه تیم بود. در هر صورت امروز در مجموع می‌توانستیم ببریم و از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم.

یحیی گل‌محمدی اضافه کرد: حریف هم سختکوش و دونده بود. با این شرایط زمین و توپ، بازی کردن سخت است، ولی در مجموع بچه‌ها زحمت خود را کشیدند تا پیروز میدان باشند. تعویض‌های ما هم هجومی‌بود و حتی وقتی ۱۰ نفره شدیم و فقط به پیروزی فکر کردیم که این نقطه مثبت بازی بود.

گل‌محمدی در مورد اینکه بازیکنان خوبی از پرسپولیس جدا شدند، تصریح کرد: شرایط مقداری سخت است، با توجه به اینکه به مرور زمان بازیکنان زیادی را از دست دادیم. بازیکنانی هم که گرفتیم همه را جایگزین بازیکنان جدا شده کردیم. اخیراً هم دو بازیکن از ما جدا شدند و با توجه به جدایی آنها ما باید بازیکنی بگیریم که در حد پرسپولیس باشد و بتواند به ما کمک کند. در حال جستجو هستیم تا بازیکنی مناسب پیدا کنیم.

وی در مورد اینکه آیا با تأیید محرومیت عیسی آل‌کثیر کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب مهاجم خواهد بود یا خیر،‌ گفت: صد درصد به دنبال این هستیم که بازیکن بگیریم، ولی باید بازیکنی را جذب کنیم که در حد نام پرسپولیس باشد و بتواند باری از دوش ما بردارد. دنبال این نیستیم که بازیکن متوسط بگیریم و بخواهیم لیست‌مان را پر کنیم.

گل‌محمدی افزود: در تلاش هستیم که در پست‌هایی که بازیکن از دست دادیم بازیکن جذب کنیم، ولی متأسفانه این اتفاق زیاد افتاده است و از زمانی که لیگ تمام شده ما یکی یکی بازیکنان‌مان را از دست دادیم. تمام بازیکنانی را هم که جذب کردیم بازیکنان جایگزین بودند. اخیراً هم دو بازیکن‌مان را از دست دادیم، ولی باید تلاش و این سختی را تحمل کنیم. بازیکنان الان تیم هم با تمام وجود کار می‌کنند و با تمام سختی‌ها تلاش می‌کنند تا در نهایت نتایج خوبی بگیریم و هواداران را راضی کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید