گلمحمدی: بیشتر تمرکز بچه‌‌ها روی بحث نقل و انتقالات است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- یحیی گلمحمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه در حال حاضر بیشتر تمرکز بچه‌‌ها روی بحث نقل و انتقالات است. به هر حال آنها نگران آینده‌شان هستند و به همین دلیل مجبور هستند به باشگاه بروند و شاید روزی دو سه ساعت در باشگاه مشغول مذاکره باشند.

یحیی گلمحمدی اظهار کرد: به همین حال وقتی به تمرین می‌رسند خسته هستند و تمرکزی برای تمرین ندارند. این موضوع برای ما نگران کننده است و امیدوارم کار علیپور و رسن درست شود تا از امروز بتوانیم با نفرات کامل تمرین کنیم.

گلمحمدی در پاسخ به اینکه آیا فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس به اتمام رسیده است؟ ابراز کرد: نقل و انتقالات همچنان برای ما باز است و احتمالا جذب بازیکن جدید همچنان وجود دارد. می‌دانیم هواداران نگران هستند و دوست دارند تیم شان موفق باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: پیش‌بینی این شرایط را می‌کردم ولی در آن زمان به حرف‌های من توجه نشد. همانگونه که گفتم بیشتر تمرکز بازیکنانم روی نقل و انتقالات است و این خوب نیست.

او در پاسخ به اینکه برنامه شما برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا چیست؟ یادآورشد: یک هفته دیگر بابد به رقابت‌های آسیا برویم با تیم‌هایی بازی کنیم که هزینه‌های سرسام‌اوری انجام می‌دهند، التعاون دو سه بازیکن جدید خریده تا کنون از آنها رونمایی نکرده است.

او ادامه داد: سایر رقیبان ما هم خریدهایی انجام دادند که مبلغ آنها بودجه دو سه سال باشگاه پرسپولیس است. باید با این تیم‌ها مبارزه کنیم هر چند وضعیت‌مان خوب و ایده‌آل نیست اما باید هر چه سریع‌تر مشکلات‌مان را حل کنیم.

گلمحمدی درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس خاطرنشان کرد: از هفته گذشته تمرینات خود را آغاز کردیم اما نفرات‌مان در حال حاضر کامل نیستند. کمال کامیابی‌نیا و مهدی عبدی در روزهای اخیر مصدوم شدند و در ترکیب فعلی‌مان بازیکن مصدوم داریم. وضعیت علی علیپور، محمد نادری و بشار رسن تا کنون مشخص نشده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید