گلزن سابق پرسپولیس سرمربی جدید تیم شهرداری آستارا

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال چوکا و ویستاتوربین به عنوان سرمربی جدید شهرداری آستارا انتخاب شد.

این خبر در حالی منتشر شد که چند روز پیش فرشاد پیوس با توجه به محبوبیتی که میان هواداران فوتبال در تالش داشت، پای مذاکره برای تمدید قرارداد پای مذاکره با مدیران باشگاه چوکا نشسته بود ولی به دلیل عدم توافق بر سر مسائل مالی، جلسات برگزار شده بی نتیجه ماند تا کاپیتان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس پس از اینکه مدیران باشگاه چوکا با علی نظرمحمدی برای هدایت سبزپوشان در فصل آینده به توافق رسیدند، او از تیم جدیدش رونمایی کند.

پیوس با قراردادی سه ساله به تیم فوتبال شهرداری آستارا اضافه شده و قرار است ضمن تقویت این تیم طی سه سال آینده برای رساندنش به لیگ برتر تلاش کند. حفظ تیم، قرار گرفتن در رتبه‌‌‌های میانی و سرانجام صعود به لیگ برتر هدفی است که پیوس به مدیران باشگاه شهرداری آستارا پیشنهاد کرده است.

01634277

با این وصف این مربی که سال گذشته عملکرد خوبی در ویستاتوربین در لیگ دسته دوم داشت و در هفته‌‌‌های پایانی نیز با چوکا عملکرد خوبی در دسته اول داشت ولی درنهایت نتوانست این تیم را حفظ کند، حالا ماجراجویی جدیدی را در آستارا شهری قدیمی‌که با بام‌های سفالی‌اش معروف است، آغاز خواهد کرد.

شهرداری آستار فصل گذشته تا هفته ماقبل پایانی خطر سقوط تهدیدش می‌کرد، ولی در همین هفته با پیروزی پرگل مقابل گل ریحان البرز بقای خود را در مسابقات تضمین کرد و حالا سرنوشت جدیدی را با فرشاد پیوس دنبال خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید