گلر اسبق تیم ملی: ساختار اساس‌نامه مشکل دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نیما نکیسا گلر اسبق تیم ملی در جام جهانی با ناقص خواندن اساس‌نامه فعلی فدراسیون و هیئت فوتبال گفت: درصورتی‌که شخصی که شغل دیگری دارد، برای مثال یک شرکت سوری ثبت کرده است که چند سال از افتتاح آن می‌گذرد و این شخص درعین‌حال یا رئیس، مدیرعامل، رئیس هیئت‌مدیره و یا مالک این کارخانه باشد، این شخص می‌تواند به کار در فوتبال مشغول شود و این جای تأسف دارد.

نیما نکیسا با اشاره به اینکه بهترین نتایج تاریخ فوتبال ما در ۴۰ سال گذشته در دوران کدام روسای فدراسیون فوتبال به‌دست‌آمده است؟ توضیح داد: زمانی که ساختار اساس‌نامه‌ای ما ایراد دارد و خلأ در آن وجود دارد، هرکسی در این سیستم قرار بگیرد، خودبه‌خود نمی‌تواند آن‌طور که باید کار کند و نتیجه ای هم یافت نمی‌شود.

گلر اسبق تیم ملی در جام جهانی که یکی از نامزدهای پست ریاست هیئت فوتبال تهران است درخصوص انتخابات هیئت فوتبال تهران نیز خاطرنشان ساخت: در این مورد فقط از قول من بنویسید آقای رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران یکی از پاک‌ترین و انسان‌ترین مدیرانی است که نیما نکیسا در تمام عمرش دیده است.

نکیسا همچنین ادامه داد: به نظر شما آیا یک آدم سیاسی و غیر فوتبالی می‌تواند در ژنو و در مقر فیفا پول بلوکه شده ما رابگیرد یا علی دایی؟ مگر علی دایی سواد ندارد؟ مگر دو مدرک فوق‌لیسانس ندارد؟ مگر مهندسی متالورژی از دانشگاه صنعتی شریف نیست؟ مگر دانشجوی دکترای مدیریت ورزش نیست؟

گلر اسبق تیم ملی در جام جهانی تصریح کرد: آقایان و دوستان بروید التماس آقای علی دایی رو بکنید که بیاید و کار را در دست بگیرد و یا بروید التماس ۴ نفر افراد فوتبالی تحصیل‌کرده و موجه را کنید و از آن‌ها بخواهید به خاطر مصالح فوتبال هم که شده بیایند و خود را درگیر کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید