گلایه پیروز قربانی از شرایط نا به سامان فوتبال ایران

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- گلایه پیروز قربانی از شرایط نا به سامان فوتبال ایران هنوز ادامه دارد. پیروز قربانی پیشکسوت تیم استقلال با انتقاد از شرایط فوتبال ایران گفت: وقتی به جای مسائل فنی، چیز‌های دیگری در موفقیت و ناکامی‌تیم‌ها دخیل است، پیشرفتی حاصل نمی‌شود.

پیروز قربانی با تاکید بر این گلایه افزود: متأسفانه دور هم جمع شده‌ایم و خودمان را سرگرم کرده‌ایم. جدیدا هم قانوع منع خرید بازیکن و مربی خارجی گذاشته‌ایم. این قانون مسخره است و ضعف خودمان را می‌خواهیم پنهان کنیم.

وی ادامه داد: یک زمانی منع گلر خارجی یا سقف قرارداد گذاشتیم، چه اتفاقی افتاد؟ فساد بیشتر شد. بازیکنی که ۵۰۰ میلیون قراردادش بود، به یکباره مبلغ قراردادش یک میلیارد شد. این بلبشوی فوتبال ایران است و هیچ اتفاقی جدیدی در آن نمی‌افتد.

قربانی درباره ناکامی‌استقلال در فینال جام حذفی و بحث بازگشت استراماچونی، اظهار داشت: استقلال در نیمه دوم مقابل تراکتور بازی خوبی انجام داد اما چون سه گل خورده بود جبرانش سخت شد. بازی هم برای دقایق زیادی متوقف شد و استقلال نتوانست به گل سوم دست پیدا کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در رابطه با درگیری بازیکنان این تیم با تعدادی از هواداران در فرودگاه گفت: باید جای بازیکن باشید تا ببینید چه عکس‌العملی نشان می‌دهید. متأسفانه فرهنگ هواداری و حتی رسانه‌ها نیز باید عوض شود. چرا همه تقصیرات را گردن بازیکن می‌اندازید؟

وی یادآورشد: وقتی به خانواده‌اش توهین می‌شود، انتظار دارید عکس‌العمل نشان ندهد؟ فوتبال امروز یک فن است و باید درباره فن صحبت کرد نه مسائل دیگر. چه کسی تصور می‌کرد بارسلونا ۸ گل از بایرن مونیخ دریافت کند؟

گلایه‌‌‌های قربانی ادامه دارد شد و در پایان تصریح کرد: در روز‌های گذشته اسامی‌بازیکنانی برای پیوستن به استقلال مطرح شده‌، آیا این بازیکنان می‌توانند به استقلال برای قهرمانی کمک کنند؟ بازیکنی که به استقلال می‌آید باید یک سطح بالاتر از بازیکنان دیگر باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید