گفتگو با ساغر پرسپولیسی ؛ دختری سرخ متولد روزی بیاد ماندنی

اخبار اجتماعی پایگاه خبری صدای معتمدورود بانوان به ورزشگاه موضوعی است که موافقان و مخالفان زیادی دارد.

موافقان ورود بانوان به ورزشگاه این موضوع را حق طبیعی نیمی از جامعه می دانند و اعتقاد دارند با ورود بانوان به ورزشگاه تا حد زیادی به سالم سازی فضای ورزشگاهها کمک می شود.

مخالفان ورود بانوان به ورزشگاه هم مسایل شرعی و فضای ناسالم ورزشگاه را از دلایل مخالفت خود می دانند.

اما در این بین عده ای از بانوان هستند که فارغ از دعوای مخالفان و موافقان برای رسیدن به آرزوی خود تلاش می کنند ولی بخاطر موانع موجود مجبورند با ظاهری پسرانه به ورزشگاه بروند.

ده روز پیش شبنم پرسپولیسی با گریم و ظاهری پسرانه به همراه زینب پرسپولیسی به ورزشگاه غدیر اهواز رفتند تا حضورشان فضای مجازی را کاملا تحت الشعاع قراردهد.

گزارش حضور شبنم پرسپولیسی و زینب پرسپولیسی را با عنوان دختران پرسپولیسی در استادیوم غدیر اهواز + ویدیو و تصویر می توانید در پایگاه خبری صدای معتمد دنبال نمایید.

اما پنج روز بعد ماجرا در تهران و در بازی پرسپولیس و تراکتور سازی به شکل دیگری تکرار شد.اینبار زهرا دختری از شمال کشور با گذاشتن ریش و سبیل مصنوعی موفق به رد شدن از گیت های کنترل شده بود و بازی تیم محبوبش را از نزدیک نظاره کرد.

گفتگو با ساغر پرسپولیسی دختری موافق با ورود بانوان به ورزشگاه
گفتگو با ساغر پرسپولیسی دختری موافق با ورود بانوان به ورزشگاه

اما زهرا تنها دختری نبود که در ورزشگاه حضور داشت لحظاتی پس از نشر تصویر زهرا در شبکه های اجتماعی چهره دختر دیگری نیز در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

اینبار این ساغر پرسپولیسی بود که با سیزده سال سن و آرایش موهای خود بشکل پسرانه موفق شده بود به همراه پدرش وارد ورزشگاه آزادی شود.

گفتگوی اختصاصی پایگاه خبری صدای معتمد با ساغر پرسپولیسی و پدرش را می توانید در زیر بشنوید:

 

ساغر پرسپولیسی در خانواده ای پرسپولیسی متولد شده است. این خانواده نه تنها طرفدار پرسپولیس هستند بلکه تاریخ تولد اعضای خانواده نیز به شکل عجیبی با پرسپولیس پیوند خورده است.
ساغر پرسپولیسی متولد شانزدهم شهریور است. روزی که برای پرسپولیسی ها یادآور پیروزی پرگل مقابل رقیب دیرینه شان استقلال است. پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل تاج (استقلال فعلی ) در شانزدهم شهریور هزار و سیصد و پناه و دو رقم خورد و قرمزپوشان پایتخت در آن بازی موفق شدند شش بار دروازه حریف خود را باز کنند.
برادر ساغر پرسپولیسی ( امیر ارسلان قنبریان ) نیز متولد روزی است که روزی تاریخی برای پرسپولیسی ها به شمار می رود. سیزدهم بهمن هزار و سیصد و نود روزی که دربی هفتاد و چهار پایتخت برگزار شد و پرسپولیس در حالی که دو گل از حریف خود عقب بود و یک یار کمتر داشت با هت تریک ایمون زائد در ده دقیقه پایانی موفق شد تیم استقلال را با هدایت پرویز مظلومی شکست دهد.
تاریخ تولد ساغر پرسپولیسی و برادرش در نوع خود بسیار جالب توجه است.
امیر ارسلان برادر ساغر پرسپولیسی
امیر ارسلان برادر ساغر پرسپولیسی
آقای قنبریان پدر ساغر پرسپولیسی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری صدای معتمد اظهار داشت : زمانی که ساغر چهار سال داشت در دیدار پرسپولیس و ذوب آهن در اصفهان به ورزشگاه رفتیم که این دیدار با پیروزی تیم پرسپولیس همراه شد.بعد از آن بازی ساغر را به رختکن پرسپولیس بردند و با آقای محمود خوردبین و بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری گرفت. همین موضوع شروعی شد که ساغر طرفدار پرسپولیس شود.
آقای قنبریان می گوید: بعد از این دیدار هرگز اجازه ورود ساغر را به استادیوم نمی دادند و تلاشهای ما بی فایده بود.
وی در مورد دلیل مخالفتها با ورود بانوان به ورزشگاهها می گوید: تصور می کنم به دلیل بکار بردن الفاظی نامناسب از طرف برخی این محدودیت برای بانوان ایجاد شده البته عوامل دیگری هم وجود دارد اما تصور می کنم دلیل اصلی همین مورد باشد.
پدر ساغر پرسپولیسی در پاسخ به این سوال که آیا با ورود بانوان به ورزشگاه این مساله حل نمی شود گفت:خیلی از موارد دیده شده که این موضوع رعایت می شود. یعنی اگر بدانند خانمی یا حتی فرد بزرگسالی در جمع حضور دارد بکار بردن این الفاظ بشدت کاهش می یابد.
ساغر پرسپولیسی نیز در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری صدای معتمد گفت: واکنش های دریافتی در قبال ورودش به ورزشگاه بسیار مثبت بوده است و طرفداران فوتبال در شبکه های اجتماعی با گذاشتن عکسهایش یا ارسال پیام از وی تشکر کرده اند.
ساغر پرسپولیسی امیدوار است با رفع محدودیت ورود بانوان به ورزشگاهها بتواند بدون پوششی پسرانه دیدار تیم محبوب خود را از نزدیک ببیند.

 

گفتگوی اختصاصی پایگاه خبری صدای معتمد با شبنم پرسپولیسی را نیز می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید :

 

شبنم پرسپولیسی از ورودش به استادیوم غدیر می گوید + صوت و عکس

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید