گفته های گل محمدی از علت پیروزی پرسپولیس مقابل آلومینیوم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی،  پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل  آلومینیوم اراک در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر، اظهار کرد: بازی سختی برای بردن بود اما توانستیم این کار را انجام دهیم و یک سه امتیاز حساسی را به دست آوریم. ما بازی را برای خود سخت کرده بودیم چون تحت فشار حریف نتوانستیم پاس‌های خوبی بدهیم. از نتیجه بازی راضی هستم اما نتوانستیم شکل ایده‌آل خود را در زمین نشان دهیم. این مساله شاید به خاطر پرس حریف بود یا شاید به لحاظ جسمی شرایط خوبی نداشتیم. حریف ما را تحت فشار گذاشت و بازی می‌توانست با نتیجه مساوی به پایان برسد یا حتی آلومینیوم می‌توانست برنده بازی باشد. ما باید نسبت به این مساله حساس‌تر باشیم. این بازی باعث شد تا به نقاط ضعف خود بیشتر توجه کنیم و در کارهای تیمی عملکرد بهتری داشته باشیم. از بازیکنان به خاطر تلاش خود تشکر می‌کنم. ما بازی راحتی نداشتیم اما ذهنیت بازیکنان برای برد، باعث شد تا کمک زیادی به تیم شود. بازیکنان شخصیت خود را برای قهرمانی نشان دادند و این مساله روی نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

گل‌محمدی درباره عملکرد مهدی عبدی و حامد پاکدل خاطرنشان کرد: مهدی عبدی بازیکن خطرناکی است و روی گل ما تاثیرگذار بود اما انتظار من از مهدی بیشتر است. یک بازیکن ممکن است روز بدی داشته باشد اما مهدی عبدی روز جذابی نداشت. حامد پاکدل با حس خوبی وارد زمین شد و خدا را شکر به گل هم رسید و به پاکدل هم به خاطر این حس خوب تبریک می‌گویم.

او درباره تقابل تیمش مقابل آلومینیوم اراک گفت: بحث میزبانی و مهمان بودن خیلی مهم است. در اراک بازی کردن، شرایط خاص خودش را دارد و آن بازی که ما در دور رفت مقابل آلومینیوم باختیم،‌ ما شرایط ایده‌الی به لحاظ فنی نداشتیم و آلومینیوم تیم خوبی است و در انتقال‌ها خیلی خطرناک است. این تیم هم امروز بازی خوبی به نمایش گذاشت و تیمی نیست که بخواهد به راحتی شکست بخورد. این تیم مقابل سپاهان و استقلال هم نتیجه گرفت و تیم قابل احترامی است و می‌تواند پدیده مسابقات لقب بگیرد. شاگردان خطیبی شرایط خوبی دارد و از تیم های خوب لیگ هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید