گفته‌‌‌های کمالوند از علل شکست نفت مسجدسلیمان

در نشست خبری بعد از  بازی نفت مسجدسلیمان با صنعت نفت آبادان که با شکست دو بر صفر نفت مسجدسلیمان همراه بود، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: واقعا نوع فوتبالی که ارائه دادیم با نتیجه هم‌خوانی نداشت. فکر می‌کنم بیش از ۲ برابر تیم فوتبال نقت آبادان پاس دادیم و در دو نیمه نیز مالک میدان بودیم.

او افزود: در هر صورت نتیجه را توپی که وارد دروازه می‌شود تعیین می‌کند. تیم نفت آبادان از موقعیت‌هایش به خوبی استفاده کرد و ما هم دو توپ به تیریک زدیم. شاید اگر همان موقعیت‌مان قبل از گل نفت آبادان که به تیرک خورد گل می‌شد، سرنوشت بازی تغییر می‌کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: متاسفانه امروز هم مثل هفته‌های گذشته چهار پنج بازیکن‌مان را نداشتیم و مجبور شدیم یکسری تغییرات اجباری داشته باشیم.

وی درباره داوری و کارت زردهایی که نشان داد، عنوان کرد: وقتی مسابقات نزدیک نیم فصل می‌شود نباید این قدر کارت زرد داده شود زیرا به تیم فشار وارد می‌شود. در تیم ما اگر بازیکنی محروم شود کار برای جایگرینی او خیلی سخت می‌شود. به هر حال داور خوب سوت زد  ولی می‌توانست بهتر مدیریت کند که این تعداد کارت زرد داده نشود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید