گفته‌‌‌های بهنام سراج از وضعیت تیم صنعت نفت آبادان

بهنام سراج مدیر تیم صنعت نفت آبادان در گفت‌وگو یی درباره آخرین وضعیت آن تیم پیش از بازی با گل گهر سیرجان، اظهارکرد: یکی از دلایل عدم نتیجه‌گیری تیم صنعت نفت آبادان در سه هفته ابتدایی لیگ، نبود آقای منصوریان کنار تیم بود. ضمن این‌که تزریق نشدن منابع مالی هم از دیگر دلایل عدم نتیجه‌گیری تیم بود. البته دیگر نمی‌خواهیم به گذشته برگردیم زیرا خدا را شکر با حضور آقای منصوریان شرایط فنی تیم عوض شده است و با بردی که مقابل نساجی کسب کردیم، از نظر روحی روانی بهتر شده‌ایم اما همچنان مشکلات مالی گریبان‌گیر تیم‌های نفتی است و نمی‌دانم این موضوع قرار است چه زمانی حل شود.

وی بیان کرد: بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان همچنان بدون دریافتی با قدرت کار می‌کنند. واقعا بازیکنان‌مان یک دل و متحد شده‌اند که اصلا حرفی از پول نزنند و به کارشان بپردازند که این بای تیم نفت یک نعمت است و تاکنون چنین چیزی را در صنعت نفت آبادان نداشته‌ایم

مدیر تیم صنعت نفت آبادان گفت:در حال حاضر نیز با توجه به تمرینات منظمی‌که داشته‌ایم، تیم برای بازی با گل  گهر آماده است و امیدوارم مثل بازی گذشته خیلی خوب ومنسجم ظاهر شویم و برنده بازی باشیم. گل‌گهر نیز با وجود امیر قلعه‌نویی که هر وقت در هر تیمی‌بوده، تیم با قدرت داشته است، تیم خوب و مدعی است. قطعا بازی بسیار سختی برای دو تیم است.

وی عنوان کرد: هم بازیکنان و هم کادرفنی و مجموعه باشگاه به دنبال این هستیم که امسال بهترین نتایج را کسب کنیم اما فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. به هرحال هر تیمی‌که از شرایط مالی بهتری برخوردار باشد قطعا نتایج بهتری می‌گیرد. ما هم تیمی‌تقریبا جوان و توام با نیروی تجربه هستیم که به دنبال نتایج خوبی هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید