گزینه اصلی سرمربی گری تیم سایپا محسن عاشوری است

تیم سایپای تهران بعد از صعود به لیگ دسته اول در نظر دارد حضوری مقتدرانه در این رقابت‌ها داشته باشد و دوباره به لیگ برتر برگردد.

نارنجی‌پوشان فوتبال ایران اگرچه با شکایت به دادگاه عالی ورزش در انتظار حکم دیدار جنجالی شان با پیکان هستند و‌آخرین امیدهایشان برای بازگشت به لیگ برتر را جست‌وجو می‌کنند، اما با نظر کارخانه سایپا برای فعالیت در لیگ یک هم برنامه ریزی کرده‌اند.

در اولین اقدام مدیران سایپا چند گزینه را برای سرمربیگری تیم شان در لیگ دسته اول در نظر گرفته‌اند که اصلی ترین محسن عاشوری است. عاشوری که سابقه سرمربیگری در تیم‌‌‌های خوشه طلایی ساوه، بادران تهران، خیبر خرم‌آباد و… را در کارنامه دارد، گزینه نزدیک به نارنجی‌پوشان است.

عاشوری سال گذشته در شرایطی که با بادران تهران نتایج خوبی گرفت و این تیم را در یک قدمی‌رفتن به لیگ برتر قرار داد ناگهان از سوی مدیران باشگاه برکنار شد و به خیبر رفت. در حالی که به نظر می‌رسید این مربی با خیبر برای فصل آینده نیز ادامه بدهد اما حالا شنیده هایی درباره اختلافش با مسئولان باشگاه وجود دارد. به همین دلیل به نظر می‌رسد شرایط برای رفتن عاشوری به سایپا چندان هم ناهموار نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید