گزارش پزشک تیم تراکتور از وضعیت مصدومان آن تیم

پزشک تیم فوتبال تراکتور مسعود عباس‌زاده در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان تیم، اظهار داشت: اکبر ایمانی که پس از بازی با پدیده دچار پارگی و هماتوم عضله دو قلوی ساق پا شده بود، باید روند درمان چهار الی شش هفته را طی می‌کرد.

وی افزود: بر اساس نتایج حاصل از ام آر آی کنترلی قبل بازی با مس، حجم بسیار اندکی از هماتوم باقی مانده و مشکل جدی در عضلات ساق پای بازیکن وجود ندارد. ایمانی می‌تواند زیر نظر مربی بدنساز تمرینات انفرادی را آغاز کند و با شروع دور جدید تمرینات، با صلاح دید کادرفنی، به تمرینات گروهی اضافه شود. ایمانی در روزهای تعطیلی نیز به طور مستمر فیزیوتراپی کرده و وضعیتش خوب است.

عباس‌زاده در خصوص وضعیت رضا دهقانی نیز توضیح داد: این بازیکن که در بازی با سپاهان دچار پارگی و آسیب رباط‌ها و تاندون‌های مچ پا شده بود، به دلیل طولانی بودن روند درمان، اجازه جراحی ندادیم.

وی افزود: بر اساس نتایج حاصل از ام آر آی کنترلی، تمامی‌رباط‌های این بازیکن ترمیم یافته و نیاز به جراحی ندارد. تمرینات بدنسازی دهقانی پیش از بازی با مس آغاز شده بود و پس از چند جلسه تمرین انفرادی، به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد. دهقانی طی هفته اخیر در تبریز حضور داشته و فیزیوتراپی کرده است.

پزشک تیم فوتبال تراکتور درباره وضعیت مصدومیت سعید واسعی، اظهار داشت: این بازیکن حین تمرین دچار پارگی عضله دوقلوی ساق پا شد. بر اساس نتایج حاصل از ام آر آی، خونریزی و پارگی تایید شد و چهار الی شش هفته طول دوره درمان این بازیکن است.

وی خاطرنشان کرد: واسعی فیزیوتراپی و تمرینات انفرادی انجام می‌دهد و می‌خواهیم در اسرع وقت مصدومیتش بهبود یافته و به تمرینات بازگردد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید