گزارش وضعیت تیم شگفتی ساز جام حذفی، تیم فوتبال خلیج فارس بندر ماهشهر

سرمربی خلیج‌فارس موسی قنواتی در خصوص  حضور تیم خلیج‌فارس بندر ماهشهر بین 4 تیم برتر جام‌حذفی اظهار داشت: ما آمدیم که به فینال برسیم و قهرمان شویم و به جز این به چیزی فکر نمی‌کنیم. بچه‌های ما توانایی این را دارند که در فینال حضور داشته باشند و به قهرمانی برسند.

وی با اشاره به باز‌های تیم فوتبال خلیج فارس بندر ماهشهر  در لیگ دسته دوم فوتبال کشور عنوان کرد: در لیگ 2، با یک بازی کمتر هفتم هستیم. اگر آن بازی را ببریم که مطمئناً می‌بریم می‌توانیم تا رده سوم یا دوم صعود کنیم. به دنبال این هستیم که به لیگ یک برسیم و این هدف را محکم دنبال می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس بندر ماهشهر  در خصوص اینکه بازیکنان این تیم مقابل مس رفسنجان پیش از ضیافت پایان پنالتی‌ها اقدام به شادی و جشن صعود کردند، گفت: چون اولین بار بود که چنین اتفاقی برای ما می‌افتاد بچه‌ها شادی کردند و این طبیعی است. آن‌ها دوست داشتند صعود کنند و فکر کردند کار تمام شده است.

قنواتی در مورد شناخت از تیم آلومینیوم اراک برای بازی نیمه‌نهایی اظهار داشت: بدون شک مثل همه بازی‌ها این تیم را آنالیز کردیم و در طول هفته تمرینات‌مان را بر مبنای این بازی انجام دادیم. تیم ما بازیکنان با کیفیتی دارد. ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه داریم. می‌خواهیم همه دست به دست هم بدهیم که به لیگ یک برسیم و در جام‌حذفی هم قهرمان شویم. روز دوشنبه می‌بینید که بچه‌های ما دست‌بردار نیستند و به راه خودشان ادامه می‌دهند.

وی  در مورد اینکه چه انگیزه‌ای برای قهرمانی تیم فوتبال خلیج فارس بندر ماهشهر  در جام حذفی دارند،‌گفت: به هر حال وظیفه‌ای در مستطیل سبز داریم و از وظیفه خودمان کوتاه نمی‌آییم. باقی کار به مسئولان استانی مربوط می‌شود. آن‌ها شبانه‌روز تلاش می‌کنند تا ورزشگاهی در شأن مردم ماهشهر داشته باشیم. از رئیس‌جمهور عاجزانه می‌خواهم که قوی‌تر و بیشتر کمک کنند. برای اولین بار است که تیمی‌از ماهشهر به جمع 4 تیم جام‌حذفی رسیده، پیش از این چندین بار به جمع هشت تیم رسیده بودیم اما نتوانستیم پذیرای تیم‌های لیگ برتری باشیم. از رضا عنایتی که تیمش را به ماهشهر آورد و برای اولین بار این اتفاق افتاد تشکر می‌‌کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید