گزارش وب سایت الجزیره از وضعیت اردو و بازیکنان استقلال

تیم استقلال تهران برای انجام مسابقه با الهلال عربستان در  امارات حضور داشته و به تمرینات خود ادامه می دهند. در این رابطه وب سایت الجزیره در گزارشی به بررسی ملی پوشان استقلال پرداخت. در بخشی از آن گزارش آمده است: تنها 3 روز دیگر تا برگزاری دیدار حساس استقلال و الهلال از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است. شاگردان فرهاد مجیدی چند روزی است که در امارات اردو زده تا خود را با آب و هوا و شرایط جوی دبی وفق دهند تا در مصاف حساس با قهرمان عربستان دچار مشکل نشوند. ملی پوشان استقلال نیز  2 روز پیش خود را به کادرفنی معرفی کردند تا تیم استقلال با تمام قوا آماده نبرد با نماینده عربستان باشد.

سایت الجزیره در رابطه با وضعیت بازیکنان ملی پوش استقلال نوشت: استقلال ایران برای مقابله با الهلال، به 4 بازیکن ملی پوش مجهز است. استقلال دوشنبه آینده با این 4 بازیکن که در جریان دو پیروزی ایران و کسب 6 امتیاز مقابل سوریه و عراق حضور داشتند، به مصاف الهلال می رود. بازیکنانی که معروف ترین آنها سیاوش (یزدانی) و سریعترین آنها جعفر (سلمانی) است.

همچنین  وب سایت مذکور در ادامه به بررسی اجمالی بازیکنان ملی پوش استقلال، پست هایی که آنها بازی می کنند و همچنین ارزش آنها از دید ترانسفر مارکت پرداخته و درخصوص سلمانی نوشته او قبلا عضو تیم پورتیموننزه پرتغال بود. سلمانی بازیکنی است که می توان از مهارت هایش لذت برد و او سرعت بالایی دارد.

استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در دیداری حساس و حیاتی به مصاف الهلال می رود. مسابقه ای که قرار است 22 شهریور و در استادیوم زعبیل شهر دبی برگزار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید