گزارش نشست اعضای کمیته فوتبال ساحلی

بنا به اعلام سایت رسمی‌فدراسیون فوتبال، نشست اعضای کمیته فوتبال ساحلی با حضور امیر حسین محتشم، بهرام رضائیان، قاسم رنجبریان، قربانعلی الماسخاله و فرشاد فلاحت زاده اعضای کمیته همچنین عباس هاشم پور سرمربی و محمد حسین میرشمسی مدیر فنی تیم ملی فوتبال ساحلی برگزار شد.

همچنین با توجه به حساسیت موضوعات مرتبط با برنامه‌‌‌های اجرایی فوتبال ساحلی در سال 1401، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی فر دبیرکل، طهمورث حیدری و خداداد افشاریان از اعضای هیات رئیسه نیز در بخشی از این جلسه حضور داشتند.

میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در این نشست بر ضرورت پیگیری و اجرای برنامه‌‌‌های فوتبال ساحلی و حضور قدرتمندانه تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات و رویدادهای پیش روی با حمایت فدراسیون تاکید کرد.

در ابتدای این جلسه، امیرحسین محتشم رئیس کمیته و علی دهقانی، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت‌‌‌های این رشته ارائه دادند. بررسی میزان پاداش اعضای تیم ملی ساحلی جهت طرح در هیات رئیسه فدراسیون، بررسی برنامه آماده سازی در راه مسابقات قهرمانی آسیا انتخابی جام جهانی و همچنین برگزاری اردوهای تیم ملی در استان‌‌‌های دارای امکانات و اردوهای خارج از کشور توسط اعضای کادر فنی ارائه شد.

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران و سرمربیان تیم‌های ملی و باشگاه‌ها، همچنین نشست هم اندیشی اعضای کمیته و دپارتمان ساحلی استان‌ها و فدراسیون ازجمله موضوعات مطرح شده در ادامه این نشست بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید